Sportojot izzina drošības jautājumus

07.06.2019.

Jelgavas 1. internātpamatskolas- attīstības centra sporta laukumā noslēdzies tradicionālais pasākums “Kopā drošāk un interesantāk”. Pasākumā piedalījās skolēni vecumā no 9 līdz 12 gadiem, pārstāvot kopumā deviņas pilsētas izglītības iestādes. Bērni, caur sporta aktivitātēm, radoši izglītojās par drošības jautājumiem.

Šogad pasākuma formāts ir mainīts un tas norisinājās kā sporta spēles, kuru gaitā tiek izzināti dažādi ar drošību saistīti jautājumi. Piemēram, bērniem bija stafetes, kur katram komandas biedram galapunktā jāatbild uz policijas darbinieku sagatavotajiem jautājumiem drošības jomā, kopā jāsaliek puzle, kurā var redzēt operatīvo transportu un operatīvo dienestu tālruņa numurus.

 

Tāpat spēles bija veltītas drošības tēmām saistībā ar uzvedību peldvietās, rīcību saskarsmē ar klaiņojošiem dzīvniekiem, aizdomīgām personām, kā arī ceļu satiksmes noteikumiem.

 

img3359.jpg

 

Daudzi pasākuma dalībnieki atzina, ka drošības jautājumus jau pārzina, jo tie pārrunāti mājās un skolā, vienlaikus gan vienmēr ir interesanti pārbaudīt savas zināšanas interaktīvā veidā.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota 

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies