Tehnoloģiju vidusskolas apkārtnē šonakt būvdarbu laikā iespējams paaugstināts trokšņu līmenis

20.10.2021.

No šodienas, 20. oktobra, pulksten 17 līdz 21. oktobra pulksten 7, Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas ēkā Meiju ceļā 9 speciālā grīdas betona apstrādes laikā iespējams paaugstināts trokšņu līmenis, ziņo būvnieks.

Kā informē pilnsabiedrības "3A" projektu vadītājs Ralfs Jurgens, šodien, 20. oktobrī, mācību iestādes ēkā vienā no korpusiem uz grīdām pakāpeniski tiek liets speciālais grīdas betons. Lai sasniegtu vislabāko kvalitāti – gludu un spožu virsmu, atbilstoši tehnoloģijai betons jāslīpē brīdī, kad tas ir sasniedzis konkrētu cietības pakāpi. Šī iemesla dēļ periodiska betona grīdu slīpēšana tiks veikta arī pēc darba laika beigām un objektā ir iespējams paaugstināts trokšņu līmenis.

 

Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas ēka piedzīvo būtiskas pārmaiņas. Tajā tiek veikta  ēkas energoefektivitātes paaugstināšana, tā samazinot izmaksas par siltuma enerģijas patēriņu ilgtermiņā, tāpēc tiks veikta skolas jumta pārseguma un ārsienu papildu siltināšana, ēkas logu nomaiņa, apkures sistēmas renovācija, elektroapgādes un apgaismojuma sistēmas nomaiņa, ventilācijas sistēmas sakārtošana un remonts, kā arī stiprināti stāvu pārsegumi. Vidusskolas ēka Meiju ceļā 9 ekspluatācijā nodota 1979. gadā un būtiski remontdarbi līdz šim nav veikti, vien kosmētiskie remonti klašu telpās.

 

Vidusskolas rekonstrukcija notiek, īstenojot Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) līdzfinansētu projektu "Jelgavas pilsētas pašvaldības izglītības iestādes "Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola" energoefektivitātes paaugstināšana" un  būvdarbus veic pilnsabiedrība "3A".

 

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies