Tornim mainīts darba laiks

14.10.2021. Tornis

Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa darba laikā no 14. oktobra noteiktas izmaiņas. Torņa skatu laukums, izstāžu zāle un Tūrisma informācijas centrs turpmāk ceturtdienās, piektdienās, sestdienās un svētdienās apmeklētājiem būs atvērts līdz pulksten 21, bet no 1. novembra tas arī trešdienās apmeklētājus uzņems līdz pulksten 21.

Tūrisma informācijas centrs, izstāžu zāle un skatu laukums tornī ir atvērts otrdienās un trešdienās no pulksten 10 līdz 18, ceturtdienās, piektdienās un sestdienās no pulksten 10 līdz 21, bet svētdienās – no pulksten 11 līdz 21. Vēstures ekspozīcijas tornī aplūkojamas no otrdienas līdz sestdienai no pulksten 10 līdz 18, svētdienās no pulksten 11 līdz 18. Pirmdienās tornis apmeklētājiem slēgts.

 

No 1. novembra tornī strādājošais restorāns «Panorāmas skati» būs atvērts arī trešdienās, līdz ar to torņa skatu laukums, izstāžu zāle un Tūrisma informācijas centrs būs atvērti līdz pulksten 21.

 

Mājas Vecpilsētas ielā 14 darba laiks saglabājas iepriekšējais. Tā ir atvērta apmeklētājiem ceturtdienās, piektdienās un sestdienās no pulksten 11 līdz 18. Apmeklējumu var pieteikt pa tālruni 63005407 un māju izstaigāt paši vai gida pavadībā.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies