8.2 °C, 4.1 m/s, 92.2 %

Sākumlapa JaunumiSportsTriatlonistiem Latvijas kausa posmā septiņas medaļas
Triatlonistiem Latvijas kausa posmā septiņas medaļas
16/06/2022

Jelgavas kluba Piramida Triathlon Club sportisti Latvijas kausa triatlonā 4. posmā izcīnīja septiņas medaļas.

Kā Jelgavas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs” informē kluba “Piramida Triathlon Club” vadītājs Vladimirs Kuzmenko, 1213 gadus veco jauniešu grupā, kurā sportistiem bija jānopeld 100 metri, jānobrauc ar velosipēdu pieci kilometri un jānoskrien viens kilometrs, 1. vietu izcīnīja kluba “Piramida Triathlon Club” sportisti Everts Pikšēns un Darja Gubina, savukārt uz goda pjedestāla otrā pakāpiena kāpa Beāte Ziediņa.

14–15 gadus jauno puišu grupā 1. vietu izcīnīja Gustavs Vīksne. Viņam bija jāpeld 375 metri, ar velosipēdu jānobrauc 10 kilometri un jānoskrien 2,5 kilometri.

Vecākajiem triatlonistiem šis bija arī Latvijas čempionāts sprinta distancē (750 metru peldējums, 20 kilometru brauciens ar velosipēdu un piecu kilometru skrējiens). Bronzu absolūtajā vērtējuma izcīnīja Andrejs Dmitrijevs. Savukārt 3. vietu 40–50 gadus veco vīriešu grupā izcīnīja Vjačeslavs Žunda, bet 50–60 gadus veco vīriešu grupā – Vladimirs Kuzmenko.

Sacensības norisinājās 12. jūnijā Alūksnē.