Ziemas diena notiks 22. janvārī; izsludināts arī sniega aļņu čempionāts

13.01.2022. Sporta servisa centrs

Šā gada sportisko iniciatīvu cikla "Sportotava" pirmā aktivitāte ir Ziemas diena, kas plānota 22. janvārī. Saskaņā ar spēkā esošajiem epidemioloģiskās drošības nosacījumiem dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc interesentiem jāpiesakās iepriekš. Vienlaikus jāņem vērā, ka pasākums notiks tikai tad, ja būs sniegs.

Ziemas diena – pasākums ģimenēm ar bērniem – norisināsies 22. janvārī no pulksten 12 pie Jelgavas sporta halles Mātera ielā 44a. Nepieciešamais inventārs būs nodrošināts, bet dalībnieki var ņemt līdz savas ragavas. Saskaņā ar spēkā esošajiem epidemioloģiskās drošības nosacījumiem dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc interesentiem jāpiesakās iepriekš, rakstot pa e-pastu jelgavasporto@gmail.com ar norādi "Ziemas diena". Pieteikumā jānorāda dalībnieku skaits. Bērni bez vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta pasākumu var apmeklēt vakcinētas vai pārslimojušas pilngadīgas personas pavadībā, kurai būs jāuzrāda Covid-19 sertifikāts un personu apliecinošs dokuments. Dalība pasākumā ir bez maksas.

 

Jāņem vērā, ka pasākums notiks tikai tad, ja būs sniegs. Informācija par to, vai pasākums notiks, tiks publicēta 22. janvāra rītā "Sporta servisa centra" sociālo tīklu kontos.

 

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde "Sporta servisa centrs" izsludina arī sniega aļņu čempionātu. "Vēlamies mudināt Jelgavas iedzīvotājus izbaudīt ziemas priekus arī tad, ja uz 22. janvāri sniega nebūs un plānotā Ziemas diena nevarēs notikt," norāda iestādes direktora vietniece Maija Actiņa. Dalībnieki aicināti uzbūvēt no sniega Jelgavas simbolu alni, nofotografēties tam līdzās un foto līdz 31. janvārim iesūtīt pa e-pastu jelgavasporto@gmail.com ar norādi "Sniega aļņu čempionāts". E-pastā jānorāda dalībnieku skaits un vārdiskais sastāvs, komandas nosaukums, ja tāds ir, un jāpievieno neliels apraksts par aļņa tapšanas procesu, kas nav obligāti. Čempionāta uzvarētāji tiks noteikti Facebook pēc atzīmju "Patīk" skaita pie bildēm.

 

Pasākums var tikt fotografēts un filmēts un materiāli izmantoti bez saskaņošanas ar tajos redzamajām personām. Dalībnieku personas dati, piemēram, vārds, uzvārds, kontaktinformācija, fotoattēli, tiks apstrādāti nolūkā īstenot pasākumus, novērtēt čempionāta rezultātus, informēt sabiedrību par pasākumu norisi un veicināt interesi par āra aktivitātēm. Pasākumiem noslēdzoties, personas dati, izņemot balsojumam nodotās fotogrāfijas, tiks neatgriezeniski dzēsti. Būtiski: iesūtot fotogrāfijas, dalībnieks apliecina, ka ir iepazinies ar personas datu apstrādes noteikumiem un sniedz piekrišanu savu personas datu apstrādei.

 

"Sportotava" ir sportisko iniciatīvu cikls, kura mērķis ir mudināt Jelgavas iedzīvotājus nodarboties ar fiziskām aktivitātēm visa gada garumā. Cikla nosaukums "Sportotava" radies no vārdiem "sportot" un "Jelgava" un apzīmē vietu, kurā rast idejas un iedvesmu sporta aktivitātēm. Informācija par iniciatīvu cikla aktivitātēm, tāpat kā līdz šim, būs pieejama mājaslapas www.jelgava.lv "Sporta servisa centra" sadaļā, iestādes sociālo tīklu kontos un Facebook publiskajā grupā "Jelgava sporto".

 

Foto: Pixabay.com

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies