Zīmējumu konkursā "Mēs esam Jelgava" iesniegti 120 darbi

07.05.2021. Junda

Noslēgusies darbu iesniegšana jaunrades nama "Junda" radošajā konkursā "Mēs esam Jelgava". Kā informē konkursa rīkotāji, tajā iesniegti 120 darbi, kas tiks vērtēti, lai noteiktu labākos, kuri vēlāk tiks izstādīti Jelgavas pilsētvidē.

Kā informē "Jundā", pusi jeb 60 no iesniegtajiem 120 darbiem radījuši bērni vecumā no četriem līdz sešiem gadiem, 30 darbu autori ir septiņus līdz desmit gadus veci, bet vēl 30 darbus radījuši jaunie mākslinieki vecumā no 11 līdz 17 gadiem. Darbi tikuši iesniegti individuāli, taču dalībai konkursā atsaukušās arī bērnudārzu "Vārpiņa" un "Sprīdītis" grupiņas, kā arī īpaši aktīvi bijuši bērni un jaunieši no Centra pamatskolas, Jelgavas 6. vidusskolas un Jelgavas Mākslas skolas. Darbos visbiežāk attēlotie Jelgavas objekti ir Ozolskvēra alnis un Svētās Trīsvienības baznīcas tornis.

 

Visi zīmējumi tiks publicēti virtuālā izstādē jaunrades nama "Junda" "Facebook" lapā, kur norisināsies skatītāju simpātiju balsojums.

 

Jāatgādina, ka radošais konkurss "Mēs esam Jelgava" tika izsludināts aprīlī, aicinot Jelgavas bērnus un jauniešus ar mākslas izteiksmes veidiem parādīt piederību savai pilsētai, aktualizējot un uzsverot tās tradīcijas, kultūru, vidi, kā arī veicinot bērnu un jauniešu mākslas iedzīvināšanu pilsētas kultūrvidē, apzinot, veicinot un saglabājot mākslas jaunrades procesu. Konkursa darbu vērtēšanā piedalīsies Jelgavas pilsētas pašvaldības un jaunrades nama "Junda" izveidota komisija, vērtējot katra darba atbilstību tēmai un nolikuma prasībām, darba izpildījuma kvalitāti, atbilstību vecumposmam, kompozīciju un oriģinalitāti. Konkursa noslēgumā labākie no darbiem tiks izstādīti Jelgavas pilsētvidē.

 

 

Foto: Jaunrades nams "Junda"

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies