Satiksimies Jelgavas pilsētas svētkos!

Ar pilsētas svētku gājienu, koncertiem un citām norisēm maija izskaņā svinēsim pilsētas 758. dzimšanas dienu un 450. gadadienu, kopš Jelgavai piešķirtas pilsētas tiesības. Svētku devīze ir nemainīga – "Mēs esam Jelgava". Plašākā programma paredzēta nedēļas nogalē – no 26. līdz 28. maijam. Vairosim svētku noskaņu un šajā maija nedēļā pacelsim Jelgavas valstspilsētas vai Latvijas valsts karogu pie ēkām un iestādēm, savukārt pie transportlīdzekļiem piestiprināsim autokarodziņu!

Jelgavas pilsētas svētku programma

 

Afisa_Pilsetas_svetki_ML.jpg

Programma lejupielādējama ŠEIT.

 

svetku programma baneris 2023-02.jpg

 

svetku programma baneris 2023-01.jpg

 


svetku programma baneris 2023-04.jpg

 

 

 

Svētku gājiena pulcēšanās vieta un stāšanās kārtība 

 

gajiens_tab_d687f.jpg

 

karte_stasanas_vietas_2023.jpg

Stāšanās kārtība lejupielādējama ŠEIT.

 

Satiksmes organizācijas shēma pilsētas svētku laikā 

 

Pilsētas_svētki_2023+shema.jpg

 

Satiksmes organizācijas shēma lejupielādējama ŠEIT.

 

Tāpat arī šajos pilsētas svētkos aicinām izveidot mazo Jelgavas pilsētas karodziņu, un to lejupielādēt var ŠEIT. Sajutīsim savu līdzdalību kopīgo svētku veidošanā, priecāsimies paši un parādīsim mūsu ciemiņiem, ka ir vērts satikties Jelgavā un Jelgava ir pilsēta izaugsmei!

 

IMG_4067.JPG

 

 

Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitātes norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Jelgavas pašvaldībā ir pieejama ŠEIT.