21.3 °C, 3.7 m/s, 61.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJunda30. oktobrī – “Nobīsties Jelgavā”
30. oktobrī – “Nobīsties Jelgavā”
22/10/2020
Jaunrades nama “Junda Jauniešu klubs aicina piedalīties vakara orientēšanās sacensībās “Nobīsties Jelgavā 2020”, kas šogad norisināsies 30. oktobrī no pulksten 18 līdz 21 Jelgavas pilsētas centra apkārtnē. Spēlē aicinātas piedalīties jauniešu un ģimeņu komandas, lai saturīgi pavadītu brīvo laiku un iepazītu dažādas Jelgavas vietas āra apstākļos.

Kā informē “Jundā”, sacensībās var piedalīties jauniešu komandas četru līdz piecu cilvēku sastāvā, kuras veido 12 līdz 25 veci dalībnieki vai ģimenes komandas trīs līdz piecu cilvēku sastāvā, kuras veido bērni līdz 18 gadu vecumam un vismaz viens pavadošais pieaugušais. Dalība sacensībās ir bez maksas un pieteikt komandas dalību var līdz 29. oktobrim, sekojot saitei ej.uz/NobistiesJelgava2020.

Sacensību dienā komandām būs jāreģistrējas tiešsaistē – mobilajā lietotnē “Actionbound”, kuras darbībai nepieciešams interneta pieslēgums. Reģistrāciju jāveic komandas kapteinim. Sacensību starts paredzēts pulksten 18, un pirms tā komandas īsziņas veidā saņems norādes par starta koordinātām. Sacensību dalībniekiem jāatrod kontrolpunkti pilsētas teritorijā, kur par katru atrasto kontrolpunktu tie saņem noteiktu punktu skaitu. Maksimāli var saņemt 20 punktus par kontrolpunkta uzdevumu un 10 punktus par kontrolpunkta atrašanu. Punktus par uzdevumu izpildi fiksēs lietotne. Kontrolpunktu apmeklējumam paredzētas 3 stundas un katrā no punktiem komandai jāizpilda kāds atjautības, veiklības vai radošais uzdevums.

Svarīgi piebilst, ka sacensību dalībniekiem aizliegts izmantot jebkādus transportlīdzekļus (auto, velo, moto, skrejriteni), lai pārvietotos starp kontrolpunktiem. Ja organizators fiksēs šādu transporta līdzekļu izmantošanu, komanda automātiski tiks diskvalificēta no tālākas dalības sacensībās.

Sacensību rezultāti tiks paziņoti 2. novembrī jaunrades nama “Junda” “Facebook” lapā. Vairāk informācijas NOLIKUMĀ.

Foto: Ivars Veiliņš

Informācija: jaunrades nams “Junda”