17.2 °C, 3.6 m/s, 72.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSociālais atbalstsAicina pieteikties sociālās uzņēmējdarbības ideju autorus
Aicina pieteikties sociālās uzņēmējdarbības ideju autorus
04/10/2019

Sociālās uzņēmējdarbības akselerators “New Door” ar British Council pārstāvniecības Latvijā atbalstu līdz 7. oktobrim aicina ideju autorus pieteikties apmācību programmai sociāla uzņēmuma veidošanai.

“New Door” ir Latvijā vienīgais sociālās uzņēmējdarbības akselerators. Tas jau 5 gadus ir spējis pulcēt zinošu vietējo un starptautisko  profesionāļu mentoru komandu, kas palīdz cilvēkiem ar idejām, ko var klasificēt kā sociālās uzņēmējdarbības idejas, attīstīt tās līdz pat reāla uzņēmuma izveidošanai.

 

Apmācību programma piecu mēnešu garumā būs vērsta tieši uz sociālo uzņēmējdarbību un tās attīstīšanu. Labākās noslēguma prezentācijas autors arī saņems 1000 eiro savas idejas attīstīšanai.

 

“New Door” akselerācijas programmai var pieteikties ikviens interesents, kurš ir sasniedzis 21 gada vecumu. Savu ideju drīkst iesniegt un arī varēs prezentēt latviešu, krievu vai angļu valodā. Pieteikuma anketa ir šeit.

 

Vairāk informācijas par jauno akselerācijas programmu būs iespējams uzzināt Atvērto durvju dienā, kas notiks trešdien, 25. septembrī pulksten 18 kopstrādes vietā “OraculeTangSpace” Rīgā, Doma laukumā 2.

 

Papildus informācija šeit.

 

 

Foto: publicitātes

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē