19.5 °C, 5 m/s, 89.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaBezmaksas konsultācijas senioriem datora un viedtālruņa darbības apguvei
Bezmaksas konsultācijas senioriem datora un viedtālruņa darbības apguvei
04/06/2024

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) jūnijā un augustā senioriem organizē bezmaksas individuālas konsultācijas datora un viedtālruņa funkciju apguvei, lai pilnveidotu digitālās prasmes, kas nepieciešamas ikdienas lietotāja vajadzībām.

Dalībnieki varēs individuāli noskaidrot radušos jautājumus par mūsdienu tehnoloģiju lietošanu, tostarp datora, planšetdatora un viedtālruņa piedāvātajām iespējām.

Konsultācijas laikā seniori varēs apgūt gan ierīces pamata funkcijas (ieslēgšana, izslēgšana, zvanīšana, ziņu rakstīšana, fotoattēlu sūtīšana u. c.), gan interneta un dažādu aplikāciju izmantošanu, tostarp e-pasta, internetbankas lietošanu, informācijas meklēšanas iespējas, rēķinu apmaksas vietņu izmantošanu, e-pakalpojumu īstenošanu un iepirkšanās iespējas.

Tāpat dalībnieki varēs noskaidrot, kāpēc dators, planšetdators vai telefons sācis “strādāt lēnāk”, kā iztīrīt ierīces atmiņu un to restartēt, kā atslēgt nevajadzīgu paziņojumu saņemšanu.

Šajā mēnesī bezmaksas konsultācijas notiks 5., 12., 18. un 26. jūnijā no pulksten 10 līdz 16 ZRKAC, Svētes ielā 33, Jelgavā, iepriekš piesakoties uz konkrētu laiku. Savukārt augustā plānotie konsultāciju datumi tiks publicēti jūlijā ZRKAC mājaslapā.

Pieteikšanās, zvanot pa tālruni 63082101, 63012162 vai rakstot uz e-pastu talakizglitiba@zrkac.jelgava.lv.