16.5 °C, 2 m/s, 72.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaDziesmu svētku nedēļā būtiski mainīts pilsētas autobusu kursēšanas grafiks
Dziesmu svētku nedēļā būtiski mainīts pilsētas autobusu kursēšanas grafiks
02/07/2023

Jelgavas Autobusu parks (JAP) informē, ka no 2. līdz 10. jūlijam sešos pilsētas autobusu maršrutos ieviestas būtiskas izmaiņas, bet divi maršruti slēgti. Izmaiņas noteiktas, jo desmit pilsētas autobusi šajā nedēļā nodrošinās Jelgavas koru un deju kolektīvu nokļūšanu uz Dziesmu un deju svētku mēģinājumiem, dalībnieku nakšņošanas vietām un svētku koncertiem.

JAP valdes loceklis Gints Burks informē, ka Dziesmu svētku nedēļā retāk kursēs seši no kopumā 20 pilsētas maršruta autobusiem – izmaiņas būs 1., 2., 5., 8., 12.a un 13. maršruta autobusu kursēšanas grafikā. Savukārt slēgti šajā nedēļā būs divi maršruti – 25. un 12.

JAP pasažierus aicina būt solidāriem ar mūsu Dziesmu un deju svētku dalībniekiem un ar izpratni izturēties pret ieviestajām izmaiņām. Detalizēti iepazīties ar slēgto reisu sarakstu Dziesmu svētku nedēļā pasažieri var mājaslapā www.jap.lv un ŠEIT.

Tāpat jāatgādina, ka 10. jūlijs – diena pēc Dziesmu svētkiem – valstī ir noteikta par brīvdienu. Tas nozīmē, ka 10. jūlijā pilsētas autobusi kursēs pēc svētdienas grafika.