10.1 °C, 7.2 m/s, 61.7 %

Ģimene

Sākumlapa JaunumiĢimeneĢimenes aicinātas uz Ziemas sporta dienu “Lediņos”
Ģimenes aicinātas uz Ziemas sporta dienu “Lediņos”
13/01/2023

21. janvārī no pulksten 10.30 līdz 13.30 jaunrades nama Junda struktūrvienībā Lediņi Lediņu ceļā 1 notiks Ziemas sporta diena ģimenēm. Dalība tajā ir bez maksas.

Pasākuma organizatori norāda, ka Ziemas sporta diena ir lieliska iespēja ģimenēm kopā pavadīt brīvo laiku, atpūsties no ikdienas steigas un iesaistīties veselību veicinošās aktivitātēs. Ziemas sporta dienā ģimenēm paredzēti uzdevumi ar orientēšanās elementiem, kā arī citas jautras un sportiskas aktivitātes.

 

Pasākumā var piedalīties ģimenes ar bērniem bez vecuma ierobežojuma, un iepriekš nav jāpiesakās  – dalībniekiem aktivitātēm būs jāreģistrējas, ierodoties “Lediņos”.

 

Dalība Ziemas sporta dienā ir bez maksas. Katrai ģimenei gan līdzi jābūt vismaz vienam telefonam ar interneta pieslēgumu un lejupielādētu aplikāciju kvadrātkodu (QR kodu) skenēšanai. Tie būs nepieciešami dalībai aktivitātēs.

 

Ģimenes varēs arī sasildīties pie ugunskura un cienāties ar siltu tēju. Sīkāku informāciju nepieciešamības gadījumā var iegūt pa tālruni 26448086.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību departamentā