19 °C, 3.5 m/s, 72.6 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītība“Jundas” pagalmā Eiropas dienā varēs pārbaudīt zināšanas par ES
“Jundas” pagalmā Eiropas dienā varēs pārbaudīt zināšanas par ES
08/05/2023

Jelgavas Skolēnu dome Eiropas dienā, 9. maijā, no pulksten 16 līdz 19 jaunrades nama “Junda” Zemgales prospekta 7 pagalmā aicina jebkura vecuma jelgavniekus pārbaudīt savas zināšanas par Eiropas Savienību.

Skolēni norāda, ka šī būs lieliska iespēja atsvaidzināt zināšanas par Eiropas Savienību, reizē gatavojoties Eiropas eksāmenam. Pasākums norisināsies no pulksten 16 līdz 19 un pievienoties var jebkurā brīdī, jo katram būs iespēja pildīt individuālus uzdevumus. “Gaidīsim ikvienu interesentu jebkurā vecumā, jo jautājumi ir dažādās grūtības pakāpēs!,” piedalīties aicina Jelgavas Skolēnu dome.

Atgādinām, ka jau desmito reizi līdz 9. maija pulksten 21 tīmekļa vietnē www.esmaja.lv notiek tiešsaistes tests “Eiropas eksāmens”. Tests ir izzinošs un atraktīvs veids, kā katram pārbaudīt un paplašināt savas zināšanas par Eiropas Savienību. Piedalīties ir aicināti gan skolēni, sākot jau no pirmās klases, gan pieaugušie. Vairāk par “Eiropas eksāmenu” ŠEIT.

Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitātes norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Jelgavas pašvaldībā ir pieejama ŠEIT.