23.2 °C, 4.7 m/s, 57.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaIzsludina fotokonkursu “Jelgava 2021”
Izsludina fotokonkursu “Jelgava 2021”
15/01/2021

Ar mērķi veicināt iedzīvotāju radošo darbību un iesaistīšanos pilsētas sabiedriskās dzīves veidošanā un notikumu atspoguļošanā, Jelgavas pilsēta un pašvaldības iestāde “Kultūra” izsludina fotokonkursu “Jelgava 2021”. Darbu iesniegšana norisinās līdz 7. maijam.

“Šoreiz fotokonkursā atgriežamies pie ierastās koncepcijas, no kuras pagājušajā gadā veicām nelielu atkāpi. Šajā reizē dalībnieki atkal varēs darbus pieteikt dažādās kategorijās un pretendēt uz naudas balvām, taču vienu būtisku izmaiņu esam veikuši – darbus nevērtēs žūrija. Tie tiks ievietoti “Facebook” un balsotāji būs paši jelgavnieki, kuri savas simpātijas varēs izrādīt ar “patīk” atzīmēm,” stāsta iestādes “Kultūra” producents Gundars Caune. Viņš piebilst, ka darbu iesniegšana norisinās līdz maijam, tāpēc balsošana notiks tieši Jelgavas pilsētas svētku mēnesī.

 

Fotokonkursā drīkst piedalīties ikviens fotogrāfs, iesniedzot darbus trijās kategorijās: “Kas notiek Jelgavā”, “Portrets” un “Radošie meklējumi”. Konkursa vienojošā tēma ir “Jelgava 2021”, aicinot parādīt mūsu pilsētas dažādās šķautnes, cilvēkus un, iespējams, atklāt vēl neredzētas vietas, telpas, kā arī risinājumus.

 

Fotogrāfijām jābūt augstā tehniskā kvalitātē un ne vecākām par 2020. gadu. Fotogrāfijas tiks publicētas iestādes “Kultūra” sociālo tīklu vietnē “Facebook” un uzvarētāji tiks noteikti, saskaitot kopā komentārus pie visiem viena autora iesniegtajiem darbiem konkrētajā kategorijā. Vairāk par darbu noformēšanu un tehniskajā prasībām NOLIKUMĀ.

 

Labākie darbi tiks eksponēti Jelgavas pilsētas svētku laikā, 2021. gada maijā, izmantoti ceļojošajai fotoizstādei Jelgavas sadraudzības pilsētās, kā arī informatīvo un reprezentatīvo materiālu sagatavošanai par Jelgavas pilsētu. Kopējais balvu fonds – 1 500 eiro, kas tiks sadalīts starp labākajiem visu trīs kategoriju autoriem.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē