20.9 °C, 0.8 m/s, 65.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPašvaldībaIzsludina pieteikšanos audēju darbnīcas telpu nomas izsolei Vecpilsētas ielā 2
Izsludina pieteikšanos audēju darbnīcas telpu nomas izsolei Vecpilsētas ielā 2
07/11/2022

Pašvaldības iestāde “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs” izsludinājusi nedzīvojamo telpu – audēju darbnīcas Vecpilsētas ielā 2, nomas tiesību izsoli. Telpas tiek iznomātas audēju darbnīcas tipa izveidei, audēju pakalpojumu sniegšanai. Nomas telpas atrodas senākajā pilsētas koka apbūves daļā. Telpu platība ir 237,3 kvadrātmetri. Tās aprīkotas ar visām nepieciešamajām komunikācijām – apkuri, elektroapgādi, ūdeni, kanalizāciju un gaisa apmaiņas sistēmu. Pieteikumus var iesniegt līdz 22. novembrim (ieskaitot).

No janvāra nomas telpas tiks aprīkotas ar mēbelēm – soliem, krēsliem, garderobes koka soliem, masīvkoka galdu virtuvei, apmeklētāju leti, koka plauktiem, koka pakaramo, virtuves iekārtu komplektu. Aprēķinātā tirgus nomas maksas sākumcena ir 2,40 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa par vienu kvadrātmetru mēnesī.

 

Audēju darbnīcas piedāvājuma klāstam jāakcentē ēkas kultūrvēsturiskā nozīme un jārada īpaša noskaņa, kā arī jārespektē kopējā Vecpilsētas kvartāla koncepcija. Audēju darbnīcas piedāvājumā būtu jāiekļauj pedagoģiskās programmas sadarbībā ar mācību iestādēm u.c. interesentiem, izglītojošas programmas, kas saistītas ar gadskārtu svētkiem un latviskajām tradīcijām, amata paraugdemonstrējumi, kā arī dažādi Zemgales tautastērpa popularizēšanas pasākumi. 

 

Pašvaldībai ieguldot līdzekļus un piesaistot ERAF finansējumu, Vecpilsētas ielas kvartāls pēdējos gados ir piedzīvojis vērienīgas pārmaiņas – atjaunots ielas vēsturiskais bruģis, uzstādītas laternas un sakārtota apkārtne. Audēju darbnīcas telpas atrodas Dzīvesziņas un arodu sētā (Vecpilsētas iela 2), kur tuvākajā nākotnē pilsētas iedzīvotājiem un viesiem tiks nodrošināta iespēja apgūt pilsētai raksturīgās senās amatu prasmes un līdzdarboties dažādās kultūras aktivitātēs.

 

Vecpilsētas ielā jau darbojas Jelgavas Vecpilsētas māja, mērniecības pakalpojumu birojs, frizētava, skaistumkopšanas pakalpojumu salons un kafejnīca.

 

Pieteikums dalībai izsolē jāiesniedz personīgi slēgtā aploksnē līdz 2022. gada 22. novembra pulksten 13 Jelgavā, Vecpilsētas ielā 14. Darba laiks no otrdienas līdz sestdienai no pulksten 10 līdz 18, svētdienās no pulksten 11 līdz 17. Nomas objektu iespējams apskatīt, iepriekš piesakoties pa tālruni 63005407 vai 25746417.

 

Saistībā ar Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanu pieteikumu atvēršana tiks organizēta atbilstoši valstī noteiktajiem epidemioloģiskiem ierobežojumiem, un pretendenti par to tiks informēti pieteikumā norādītajā e-pasta adresē.

 

Izsoles nosacījumi un pieteikuma iesniegšanas kārtība pieejama ŠEIT. 

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Iestādē “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”