17.5 °C, 7.7 m/s, 77.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaJau 22. gadu pašvaldība izceļ sakoptāko īpašumu saimniekus
Jau 22. gadu pašvaldība izceļ sakoptāko īpašumu saimniekus
12/07/2023

Trešdienas vakarā Dzīvesziņas un arodu sētas pagalmā pašvaldība sveica konkursa “Sakoptākais pilsētvides objekts 2023” uzvarētājus un laureātus. Paldies par ieguldījumu, padarot skaistāku ne tikai vidi sev apkārt, bet arī pilsētu, teikts 36 objektu saimniekiem. Viņi rūpējas par ziedošiem balkoniem, sakoptiem privātmāju pagalmiem, daudzdzīvokļu māju un uzņēmumu apkārtni.

Konkursa uzvarētāji un laureāti atzīst, ka apkārtējo vidi izdaiļo galvenokārt savam priekam, bet ir patīkami, ja arī citi to pamana un novērtē. Tādos brīžos rodas pārliecība – jāturpina radīt prieku. Viņi balvā saņēma Pateicības rakstu, dāvanu karti un suvenīrus ar Jelgavas simboliku. Godalgotajiem privātmāju saimniekiem un daudzdzīvokļu namu pārstāvjiem tradicionāli pasniegts arī Jelgavas karogs.

Balvas pasniedza Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš un konkursa komisijas priekšsēdētājs Jelgavas domes priekšsēdētāja vietnieks Jurijs Strods.

“Milzīgs paldies jums, jelgavnieki, par veltīto laiku, prasmēm un izdomu savas apkārtnes sakopšanā. Latvietim vienmēr bijis svarīgi sakārtot savu sētu un istabu, un jūs to tikai vēlreiz apliecināt. Jelgava var ar jums lepoties,” sveicot uzvarētājus un laureātus, sacīja A.Rāviņš.

Konkursa uzvarētājiem un laureātiem, kuri nevarēja ierasties uz pasākumu, lūgums sazināties pa tālruni 63005558, lai vienotos par balvas saņemšanu.

Nominācijā “Sakoptākais uzņēmums”

Uzvarētāji: SIA “Evijas Maigones ārsta prakse” (Lielā iela 32–1) un SIA “Ilstre” (Tērvetes iela 68).

Laureāti: SIA “Kongs” (Paula Lejiņa iela 2a) un restorāns “PakČoi” (Lielā iela 3).

Nominācijā “Sakoptākais daudzdzīvokļu māju pagalms”

Laureāts: Kalnciema ceļš 47.

Konkursa komisijas speciālbalva: Māras iela 5–22 un Lapskalna iela 6–12.

Nominācijā “Zaļākais lodžijas vai balkona noformējums”

Uzvarētāji: Krišjāņa Barona iela 17–17, Krišjāņa Barona iela 17–18, Meiju ceļš 16–10, Meiju ceļš 30–72, Raiņa iela 3–6.

Laureāti: Dobeles iela 17–27, Lielā iela 32–46, Zvejnieku iela 15–1, Zvejnieku iela 15–13 un Zvejnieku iela 15–27.

Nominācijā “Interesantākais žoga risinājums”

Uzvarētājs: Izstādes iela 2A

Nominācijā “Sakoptākā privātmājas teritorija”

Uzvarētāji: Baldones iela 4, Palu iela 7, Pārslu iela 14, Satiksmes iela 56 un Līduma iela 45

Laureāti: 6. līnija 52A, Ābeļu iela 3, Bebru ceļš 48, Bebru ceļš 50, Gaismas iela 24, Līduma iela 36/34, Lazdu iela 11, Lazdu iela 32, Nākotnes iela 22, Pārslu iela 2, Strautu ceļš 3, Vizbuļu iela 16.

Speciālbalva: Dambja iela 80

Jāpiebilst, ka pirmo reizi konkursā speciālbalvu sakoptāko objektu saimniekiem sarūpēja SIA “Lidl Latvia”. Uzņēmuma dāvanas pasniegtas Līduma ielas 45 saimniekiem Arturam un Andželai Mhitarjaniem, SIA “Ilstre” saimniecei Ilzei Strēlei, Māras ielas 5-22 saimniecei Aigai un daudzdzīvokļu namam Zvejnieku ielā 15.

Jāatgādina, ka šī konkursa galvenie vērtēšanas kritēriji ir objekta iekļaušanās pilsētvidē – tā pārskatāmība no ielas un galvenajiem cilvēku kustības virzieniem, žoga caurskatāmība un objekta labiekārtojums. Konkurss pilsētā notika jau 22. reizi.

Plašāk par sakoptākajiem pilsētvides objektiem un to saimniekiem varēs lasīt 18. jūlija pašvaldības informatīvajā izdevumā “Jelgavas Vēstnesis”.

Paldies visiem jelgavniekiem par ieguldīto darbu!