18.8 °C, 1.3 m/s, 90.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: konkursā meklē Jelgavas Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja vietniekus
Jaunākās vakances: konkursā meklē Jelgavas Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja vietniekus
29/11/2022

Jelgavas pašvaldība izsludinājusi konkursu uz jaunizveidotās Jelgavas un Jelgavas novada pašvaldības kopīgās iestādes Jelgavas Dzimtsarakstu nodaļa divām vadītāja vietnieka amata vietām. Jaunā iestāde darbu sāks ar janvāri.

Lai pieteiktos konkursam uz vadītāja vietnieka amatu Jelgavas Dzimtsarakstu nodaļā, pretendentam jāiesniedz šādi dokumenti: dzīves, iepriekšējās darba un profesionālās pieredzes apraksts (CV); pieteikums, kurā pretendents atspoguļo motivāciju savas kandidatūras izvirzīšanai iestādes vadītāja vietnieka amatā; izglītību apliecinošu dokumentu kopijas vienā eksemplārā (pretendentiem, kuri izglītību ieguvuši ārvalstīs, jāpievieno dokuments par izglītības akadēmisko atzīšanu Latvijā); valsts valodas prasmes apliecība pretendentiem, kuriem latviešu valoda nav dzimtā valoda. Dokumenti iesniedzami līdz 11. decembrim (ieskaitot – elektroniski līdz pulksten 24) uz elektroniskā pasta adresi indra.luse@jelgava.lv, vai personīgi Jelgavas pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11, Jelgavā, 131. kabinetā (saņemšanas zīmogs 9. decembris pulksten 14) ar norādi “Jelgavas Dzimtsarakstu nodaļa” vadītāja vietnieka amata konkursam. Tālrunis uzziņām 63005498. Sīkāku informāciju par galvenajiem amata pienākumiem un prasībām pretendentam var iegūt ŠEIT

 

Nodarbinātības valsts aģentūras jaunākais vakanču apkopojums liecina, ka šobrīd darbiniekus Jelgavā meklē vairākas valsts iestādes – Zemgales rajona tiesa, Valsts ieņēmumu dienests, Ieslodzījuma vietu pārvalde un Valsts zemes dienests.

 

Zemgales rajona tiesa, kas atrodas Dambja ielā 12, piedāvā darbu tiesneša palīgam (civillietās) ar algu no 1009 līdz 1261 eiro pirms nodokļu nomaksas. Darbam tiesā var pieteikties līdz 8. decembrim. Pieteikuma dokumentus (motivētu pieteikumu un CV pēc Europass formas) sūtīt uz e-pastu Sanita.Grinspone@tiesas.lv, ar norādi – “Tiesneša palīga amatam”, tālrunis uzziņām 63029744.

 

Valsts ieņēmumu dienests meklē vecāko muitas uzraugu darbam Atmodas ielā 19. Piedāvātā alga ir no 870 līdz 986 eiro pirms nodokļu nomaksas. Vakance aktuāla līdz 5. decembrim.  Pieteikuma vēstuli, dzīvesgaitas aprakstu (CV), izglītību apliecinoša dokumenta kopiju nosūtīt Valsts ieņēmumu dienestam, Talejas ielā 1, Rīgā, LV-1978, vai uz e-pasta adresi VID.konkursi@vid.gov.lv ar norādi “Konkurss uz MP_RMKPD_MKP_VMU_Jelgava_Vards_Uzvards”.

 

Bet būvju kadastrālās uzmērīšanas speciālists ar algu 899 eiro pirms nodokļu nomaksas tiek meklēts Valsts zemes dienestā Akadēmijas ielā 19. Pieteikumu, izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un CV iesniegt līdz 10. decembrim elektroniski, nosūtot uz e-pastu: konkurss@vzd.gov.lv (ar norādi “Jaunākais BKU” Jelgava) vai iesniegt Valsts zemes dienesta Personāla departamentā (11. novembra krastmalā 31, Rīgā, LV – 1050). Tālrunis uzziņām 20209998.

 

Virkni speciālistu šobrīd darbā aicina Ieslodzījuma vietu pārvalde Jelgavas cietumā. Tiek meklēts narkologs, dermatologs, venerologs, ģimenes ārsts, psihologs, ieslodzījuma vietas apsargs un ieslodzījuma vietas uzraugs. Piedāvātās algas šajos amatos svārstās no 959 līdz 2352 eiro pirms nodokļu nomaksas. CV un motivācijas vēstuli lūgums sūtīt pa e-pastu pasts@ievp.gov.lv. Sīkāku informāciju var iegūt pa tālruni 67512032.

 

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

 

Aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv un ŠEIT.

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē