18.9 °C, 0.7 m/s, 92.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: meklē sociālos darbiniekus un aprūpētājus
Jaunākās vakances: meklē sociālos darbiniekus un aprūpētājus
13/07/2022

Biedrības “Latvijas Samariešu apvienība” dienests “Samariešu atbalsts mājās” steidzami aicina darbā vecāko aprūpētāju un divus aprūpētājus darbam Jelgavā uz pilnu vai nepilnu slodzi. Bet Jelgavas Sociālo lietu pārvalde piedāvā darbu vairākiem sociālajiem darbiniekiem, sociālajam un bērnu aprūpētājam, psihologam un ergoterapeitam, iekšējās kontroles speciālistam sociālo pakalpojumu jomā.

Latvijas Samariešu apvienība jau vairākus gadus sadarbojas ar Jelgavas Sociālo lietu pārvaldi, jelgavniekiem nodrošinot dienesta “Samariešu atbalsts mājās” pakalpojumu. Šobrīd apvienība savai komandai aicina pievienoties aprūpētājus. Darba pienākumi: nodrošināt klientu ikdienas aprūpi mājās un ar to saistītās darbības – personiskā aprūpe, palīdzība paēst, palīdzība uzkopšanā, produktu piegāde u.c. Piedāvātais atalgojums ir 750 eiro vecākajam aprūpētājam un 520 eiro aprūpētājam pirms nodokļu nomaksas. Sīkāku informāciju par šīm vakancēm var atrast ŠEIT. CV un motivācijas vēstuli brīvā formā lūgums sūtīt uz e-pastu aprupesdarbi@samariesi.lv ar norādi – Jelgava. Kontakttālrunis uzziņām: 25691347 (Gaļina Golovenko).

 

Vairākas aktuālas vakances sociālajā jomā šobrīd arī Jelgavas Sociālo lietu pārvaldē. Ar Sociālo lietu pārvaldes vakancēm var iepazīties ŠEIT. Lai pieteiktos darbā Sociālo lietu pārvaldē, motivētu pieteikuma vēstuli un CV lūgums līdz 15. augustam sūtīt pa e-pastu soc@soc.jelgava.lv. Pārvalde sazināsies ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

 

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas pilsētas mājaslapā Jelgava.lv sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”, kur šobrīd publicētas arī Jelgavas Pašvaldības policijas, Sporta Servisa centra un Jelgavas pilsētas slimnīcas vakances.

 

Bet aktuālo vakanču sarakstu pilsētā atradīsiet Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv.

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē