30.7 °C, 3.4 m/s, 37.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: poliklīnika aicina darbā dežurantu un IT administratoru
Jaunākās vakances: poliklīnika aicina darbā dežurantu un IT administratoru
14/12/2022

SIA “Jelgavas poliklīnika” aicina darbā ne tikai virkni medicīnas speciālistu, bet arī dežurantu un informācijas tehnoloģiju administratoru, bet Jelgavas pilsētas slimnīca piedāvā darbu otolaringologam, savukārt SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” aicina darbā remontdarbu dispečeri.

Dežuranta vakancei ar algu 4,21 eiro stundā pirms nodokļu nomaksas var pieteikties līdz 16. decembrim, bet IT administratora amatam ar algu no 1450 līdz 2000 eiro pirms nodokļu nomaksas – līdz 20. decembrim. Lai pieteiktos vakancēm, CV lūgums sūtīt uz e-pastu atlase@jp.lv, norādot amata nosaukumu, vai slēgtā aploksnē ar norādi uz kuru amatu pretendē ievietot Jelgavas poliklīnikas pasta kastītē Sudrabu Edžus ielā 10. Jāpiebilst, ka Jelgavas poliklīnikā šobrīd tiek meklēts arī ģimenes ārsts un vairāki citi medicīnas speciālisti.

 

Jelgavas slimnīca aicina darbā otolaringologu, piedāvājot algu no 1936 eiro pirms nodokļu nomaksas. Šai vakancei var pieteikties līdz 9. janvārim. Pieteikuma vēstuli un CV var iesūtīt elektroniski slimnīcas Personāla daļai uz e-pastu personals@jpslimnica.lv vai, iesniedzot personīgi Personāla daļai, Brīvības bulvārī 6. Tālrunis papildus informācijai 63030110.

 

Remontdarbu dispečeru meklē Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde Dobeles ielā 68A. Dispečeram piedāvātā alga ir no 650 eiro pirms nodokļu nomaksas un darbam var pieteikties līdz 10. janvārim. Lai pieteiktos, lūgums CV un motivācijas vēstuli ar norādi “Nekustamā īpašuma speciālists” sūtīt uz SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” e-pastu info@jnip.lv.

 

Bet apsaimniekošanas uzņēmums “Nebruk Jelgava” meklē santehniķi ar algu 1300 eiro pirms nodokļu nomaksas. Vakancei var pieteikties līdz 12. janvārim. Kontaktinformācija: Marina Mjalana, tālrunis 26684044, e-pasts Marina.Mjalana@VIZII.LV.

 

Bet SIA “Zemgales EKO” piedāvā darbu presēšanas iekārtu operatora palīgam (alga no 550 eiro), presēšanas iekārtas operatoram-atkritumu šķirotājam (alga no 650 eiro) un otrreizējo izejvielu šķirotājam (alga no 550 eiro). Darba samaksa norādīta pirms nodokļu nomaksas. Lai pieteiktos darbam “Zemgales EKO”, lūgums zvanīt pa tālruni 29357119.

 

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

 

Aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv un ŠEIT.

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē