19.9 °C, 1.9 m/s, 90.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSports“Jelgavas apļi” uz laiku pārtraukti; turpināsies no 7. līdz 12. jūnijam
“Jelgavas apļi” uz laiku pārtraukti; turpināsies no 7. līdz 12. jūnijam
01/06/2022

Ņemot vērā, ka Pasta salā notiek darbi smilšu skulptūru parka atvēršanai un ir ierobežota kustība, attālinātās sacensības “Jelgavas apļi” uz laiku tiek apturēti. Sacensības atsāksies 7. jūnijā un noslēgsies 12. jūnijā.

Tā kā pasākums “Eiropas jūdze” ilgst no 1. līdz 5. jūnijam un ir kā “Jelgavas apļu” distance, interesenti aicināti jūdzi jeb 1,609 kilometrus noskriet vai nonūjot citur un rezultātu reģistrēt platformas distantrace.com izaicinājumā “Eiropas jūdze 2022”. Jāatgādina, ka platformā reģistrēties var no 13 gadu vecuma. Lai varētu noteikt pārsteiguma balvu ieguvējus, dalībnieki savu rezultātu, paveikto maršrutu un informāciju par sevi (vārds, uzvārds, dzimšanas gads) aicināti iesūtīt pa e-pastu jelgavasporto@gmail.com. Izloze notiks 13. jūnijā, un balvai būs jāierodas pakaļ personīgi.

 

Savukārt sacensības “Jelgavas apļi” atsāksies 7. jūnijā un noslēgsies 12. jūnijā. Dalībniekam jāpiereģistrējas platformā distantrace.com, jāpievieno sporta lietotne, kurā tiks fiksēti rezultāti – Garmin, Polar, Suunto, Fitbit, Under Armour (tajā ietilpst programmas MapMyWalk, MapMyRun, MapMyRide), Addidas Runtastic –, un jāpiesakās sacensībām “Skrējiens “Jelgavas apļi” – attālinātās sacensības”. Paveicot distanci, rezultāti automātiski augšupielādēsies distantrace.com. Dalībnieks var veikt vienu vai abas sacensību distances.

 

Noslēdzoties sacensībām, 1.–3. vietas ieguvēji katrā grupā ( 2 apļu skrējiens un 4 apļu skrējiens un vecuma grupas: 2006.–2009. gadā dzimušie un 2005. gadā dzimušie un vecāki) tiks apbalvoti ar organizatoru sarūpētām balvām, savukārt pieci izvēlēti dalībnieki pēc nejaušības principa saņems pārsteiguma balvu.

 

Izloze notiks 13. jūnijā, un organizatori ar balvu ieguvējiem sazināsies personīgi. Balvu varēs saņemt “Sporta servisa centrā” Uzvaras ielā 8, Jelgavā, līdz 22. jūnijam.

 

Sacensības rīko “Sporta servisa centrs” sadarbībā ar Jelgavas Vieglatlētikas klubu un SIA “Distant Race Management”, un tas ir iniciatīvu cikla “Sportotava” pasākums. “Sportotava” ir sportisko iniciatīvu cikls, kura mērķis ir mudināt Jelgavas iedzīvotājus nodarboties ar fiziskām aktivitātēm visa gada garumā. Cikla nosaukums “Sportotava” radies no vārdiem “sportot” un “Jelgava” un apzīmē vietu, kurā rast idejas un iedvesmu sporta aktivitātēm. Informācija par iniciatīvu cikla aktivitātēm pieejama mājaslapas www.jelgava.lv “Sporta servisa centra” sadaļā, iestādes sociālo tīklu kontos un Facebook publiskajā grupā “Sportotava”.

 

Foto: publicitātes