19.4 °C, 2.6 m/s, 96.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavnieki Veselības sporta nedēļā sakrāj 221 kilometru
Jelgavnieki Veselības sporta nedēļā sakrāj 221 kilometru
24/10/2022

Lai popularizētu amatieru sporta aktivitātes, Latvijas Tautas sporta asociācija rīkoja Latvijas Veselības sporta nedēļu. Jelgavnieki bija aicināti divus vakarus skriet, soļot vai nūjot Jelgavas sporta halles stadionā. Pa abām dienām kopā sakrāts 221 kilometrs.

Jelgavnieki krāt Latvijas Veselības sporta nedēļas kilometrus bija aicināti 18. un 20. oktobrī laikā no pulksten 18.30 līdz 20. Lai rezultāts tiktu ieskaitīts, dalībniekam bija jāreģistrējas. Abās dienās kopā piedalījās 83 dalībnieki, paveicot 221 kilometru.

 

Latvijas Veselības sporta nedēļas aktivitātēs no Jelgavas vēl iesaistījās pirmsskolas izglītības iestādes “Zemenīte”, “Pīlādzītis”, “Mācos mācīties”, “Zīļuks” un “Rotaļa”, Jelgavas 4. vidusskola, Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola un kustība “Nūjo un esi vesels”.

 

Jāpiebilst, ka pēc līdzīga principa arī 17. novembrī no pulksten 17 līdz 18 stadionā pie Jelgavas sporta halles tiks krāti kilometri Latvijai dzimšanas dienā. Dalībniekam jāreģistrējas un jānoskrien tik apļi, cik viņš var. Šī gada mērķis ir sakrāt vismaz 104 kilometrus.

 

Foto: Sporta servisa centrs