31 °C, 3.2 m/s, 36.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJunda“Junda” ielūdz uz brīvlaika aktivitātēm; elektroniskā pieteikšanās sāksies 9. oktobrī
“Junda” ielūdz uz brīvlaika aktivitātēm; elektroniskā pieteikšanās sāksies 9. oktobrī
08/10/2020

Skolēnu rudens brīvlaikā, no 19. līdz 23. oktobrim, jaunrades nams “Junda” sarūpējis dažādas aktivitātes 1.–4. klašu audzēkņiem. Skolēni var piedalīties radošās nodarbēs un spēlēs jaunrades nama telpās, aktivitātēs svaigā gaisā “Lediņos”, kā arī doties ekskursijā uz izklaides un izglītības centru Jūrmalā un Ložmetējkalnu. Lai piedalīties varētu pēc iespējas vairāk bērnu, viens skolēns drīkst iesaistīties tikai vienas dienas aktivitātēs. Elektroniskā pieteikšanās sāksies piektdien, 9. oktobrī, pulksten 12.

Jaunrades nama “Junda” direktores vietnieks Māris Kalniņš skaidro, ka brīvlaika aktivitātēs aicināti iesaistīties 1.–4. klašu audzēkņi. Katru dienu tiks uzņemti ne vairāk kā 30 dalībnieki. “Būtisks nosacījums – viens bērns var piedalīties tikai vienas dienas aktivitātēs. Ņemot vērā Covid-19 ierobežojošos pasākumus, pieļaujamais dalībnieku skaits šogad ir krietni mazāks, tāpēc, lai varētu piedalīties pēc iespējas vairāk bērnu, ieviesām šādu nosacījumu,” norāda M.Kalniņš.

Katra brīvlaika diena būs piesaistīta kādai krāsai. 19. oktobris būs Violetā pirmdiena. Tajā no pulksten 12 līdz 16 jaunrades namā “Junda” bērni skatīsies latviešu filmu “Sprīdītis” un varēs darboties četrās darbnīcās: animāciju, “Lego” uzdevumu, māla veidošanas un kuģu modelēšanas. Būtiski uzsvērt, ka, piesakoties šīs dienas aktivitātēm, jānorāda, kurā darbnīcā skolēns piedalīsies. Pirmdienas aktivitātes bērniem ir bez maksas.

Oranžajā otrdienā, kas būs 20. oktobrī, no pulksten 9 līdz 17 skolēni darbosies “Lediņos”, kur paredzēta biedrības “Pelēkais vilks” izzinoša nodarbība “Kā rīkoties, ja esi apmaldījies mežā” un dažādas radošas aktivitātes nometnes teritorijā. Bērniem šajā dienā lūgums vilkt laikapstākļiem atbilstošu apģērbu. Dalībniekiem tiks nodrošinātas pusdienas un launags, bet vecākiem jāparūpējas par bērna nogādāšanu “Lediņos” un dienas noslēgumā arī pašiem jāierodas pakaļ. Dalība ir bez maksas.

21. oktobrī jeb Dzeltenajā trešdienā no pulksten 9 līdz 17 paredzēta ekskursija uz izklaides un izglītības centru “KORSO Brīnumi” Jūrmalā, Majoru pludmales apmeklējums un ekskursija uz Ložmetējkalnu ar uzdevumiem. Izbraukšana – no jaunrades nama “Junda” Zemgales prospektā 7. Dalības maksa – 20 eiro vienam bērnam, un cenā iekļautas transporta izmaksas, ieeja izklaides un izglītības centrā un ūdens, bet par pusdienām jāparūpējas vecākiem. Apmaksa jāveic ar pārskaitījumu, un rekvizīti vecākiem tiks izsūtīti pa e-pastu.

Savukārt ceturtdiena, 22. oktobris, būs Zaļā ceturtdiena, kad no pulksten 9 līdz 17 notiks darbošanās “Lediņos”. Paredzētas āra spēles, orientēšanās pa teritoriju, radošās aktivitātes, kā arī bērniem tiks nodrošinātas pusdienas un launags. Dalība šajā brīvlaika dienā ir bez maksas, bet vecākiem bērni pašiem jāatgādā uz “Lediņiem” un arī pēc pasākuma jāpaņem.

Brīvlaika noslēdzošajā dienā, 23. oktobrī jeb Sarkanajā piektdienā, brīvlaika aktivitātes no pulksten 12 līdz 16 notiks jaunrades namā “Junda”. Skolēni bez maksas varēs izmēģināt jaunākās un interesantākās galda spēles sadarbībā ar “Brain Games”, kā arī pārbaudīt savus spēkus uz boulderinga un klinšu kāpšanas sienas. Bērniem lūgums vilkt ērtu apģērbu un paņemt līdzi pārvelkamos sporta apavus.

Pieteikšanās brīvlaika aktivitātēm sāksies 9. oktobrī pulksten 12 un ilgs, līdz visas grupas būs nokomplektētas. Pieteikties varēs vietnē Ej.uz/JundasBrivlaiks. M.Kalniņš papildina, ka, aizpildot elektronisko pieteikumu, vecākiem piedāvās atzīmēt divas papildu dienas – gadījumam, ja prioritāri izvēlētā diena jau būs aizņemta. “Atgādinām, ka pieteikšanās vēl nenozīmē dalību aktivitātē. Ne vēlāk kā 13. oktobrī vecāki saņems e-pastu par dalības apstiprinājumu,” tā M.Kalniņš.

Jaunrades nams “Junda” aicina apmeklētājus būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Foto: Jelgavas pilsetas arhīvs

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē