23.2 °C, 2.4 m/s, 55.6 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītība“Junda” piedāvā brīvlaika aktivitātes skolēniem
“Junda” piedāvā brīvlaika aktivitātes skolēniem
12/03/2021

Klāt ir skolēnu brīvlaiks, kas 1. līdz 11. klašu skolēniem ilgs no 15. līdz 19. martam. Lai jaunākajiem skolēniem un ikvienam, kurš vēlas radoši darboties, tas būtu piepildīts, jaunrades nams “Junda” visas nedēļas garumā piedāvā radoši līdzdarboties tiešsasites darbnīcās un citās aktivitātēs.

Pirmdien un otrdien gaidāmas radošās darbnīcas – 15. martā brīvlaika aktivitāšu dalībnieki varēs iemācīties pagatavot papīra traukus no otrreiz lietojamiem materiāliem, bet 16. martā notiks “zāles galvas” cilvēciņa gatavošanas darbnīca. Otrdienas nodarbībai ir sagatavotas materiālu pakas, kurām varēs pieteikties nodarbības dienas rītā no pulksten 10, sekojot saitei ej.uz/zalesgalvaspaka.

 

Trešdiena, 17. marts, būs pavasara veselības viktorīnas diena, kad ikviens varēs tiešsaistē pārbaudīt savas zināšanas par veselīgu dzīvesveidu. Prāta asināšanas aktivitātes turpināsies arī ceturtdien ar darba lapām par pavasara tēmu, bet piektdien, 19. martā, bērni būs aicināti doties pastaigā pa pilsētu un būt acīgiem, lai aizpildītu bingo kartiņas ar saviem novērojumiem. Nedēļas garumā no 15. līdz 21. martam arī “Jundas” jauniešu klubs mudinās doties pavasara pastaigā.

 

Sīkāka informācija par katru no aktivitātēm būs pieejama norises dienas rītā jaunrades nama “Junda” “Facebook” lapā.

 

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs; jaunrades nams “Junda”

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē