23.4 °C, 1.8 m/s, 60.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrība“Junda” piedāvā rudens virtuālo brīvlaiku
“Junda” piedāvā rudens virtuālo brīvlaiku
19/10/2020

Līdz ar stingrākiem valstī noteiktajiem ierobežojumiem interešu izglītībā, tika atceltas jaunrades nama “Junda” skolēnu rudens brīvlaikā aktivitātes, kas bija paredzētas klātienē no 19. līdz 23. oktobrim, taču, lai brīvlaiks būtu piepildīts, jaunrades nams visas nedēļas garumā piedāvā radoši līdzdarboties virtuāli.

“Rudens virtuālā brīvlaika” aktivitātes norisinās jaunrades nama “Junda” lapā sociālajā tīklā “Facebook”, no 19. līdz 23. oktobrim divas reizes dienā “Jundas” lapā publicējot kādu uzdevumu vai aktivitāti radošākai brīvā laika pavadīšanai. Aktivitātēs aicināti iesaistīties skolēni, kā arī vecāki, kuru bērni nelieto sociālos tīklus.

Katra uzdevuma gala rezultātu akcijas dalībnieki aicināti publicēt foto veidā komentārā zem uzdevuma ieraksta, un aktīvākajiem uzdevumu pildītājiem “Junda” sarūpēs balvas – virtuālo diplomu un mazu dāvaniņu. Jāpiebilst, ka komentāros klāt nav jāraksta ne bērna vārds, ne uzvārds, ne gadi un nav jāpievieno bērna fotogrāfiju. Nepieciešams parādīt vien dotā uzdevuma rezultāta foto. Pirmais uzdevums jau publicēts tiešsaistē – tajā no mājās pieejamiem priekšmetiem bērni un vecāki aicināti uzbūvēt pēc iespējas netradicionālāku torni.

Akcija “Rudens virtuālais brīvlaiks” norisināsies no 19. līdz 23. oktobrim jaunrades nama “Junda” “Facebook” lapā ŠEIT.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija: jaunrades nams “Junda”