17 °C, 1.1 m/s, 88.2 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītība“Junda” piedāvā virtuālo brīvlaiku 1.-4. klašu skolēniem
“Junda” piedāvā virtuālo brīvlaiku 1.-4. klašu skolēniem
11/01/2021

1. līdz 4. klašu skolēnu ziemas brīvlaiks ticis pagarināts par divām nedēļām – līdz 22. janvārim -, 7. janvāra sēdē lēma valdība. Tā kā jaunākie skolēni turpina laiku pirms jaunā mācību semestra pavadīt mājās un mācību process, tostarp jebkāda veida interešu izglītības nodarbības, notiek attālināti, Jelgavas pilsētas jaunrades nams “Junda” piedāvā virtuālā brīvlaika aktivitātes, kas no 11. līdz 15. janvārim tiks publicētas “Facebook”.

Kā informē jaunrades namā “Junda”, 1.-4. klašu virtuālais brīvlaiks norisinās no 11. līdz 15. janvārim, šajos datumos divas reizes dienā publicējot kādu uzdevumu vai aktivitāti radošākai dienas pavadīšanai. Tā kā jaunākajiem bērniem nav sava “Facebook” profila, brīvlaika akcijā aicināti iesaistīties vecāki. Jāpiebilst, ka uzdevumos var iesaistīties arī 5. un 6. klašu skolēni.

 

Rezultātu vecāki aicināti foto formātā publicēt komentāros zem katra uzdevuma ieraksta. Komentāros nav jāraksta ne bērna vārds, ne uzvārds, ne gadi, ne jāparāda pats bērns. Visus uzdevumus var pildīt un foto ievietot komentāros visas nedēļas garumā. Uzdevumi pieejami jaunrades nama “Facebook” lapā.

 

Tiem dalībniekiem, kuri būs piedalījušies visos uzdevumos, “Junda” uzdāvinās jaunrades namā tapušu atslēgu piekariņu ar bērna vārdu. Papildu balva tiks arī tiem, kuri uzdevumu izpildē būs ieguldījuši lielu izdomu, radošumu un interesantu pieeju.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē