19.7 °C, 2.6 m/s, 88.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJunda“Junda” un “Zinītis” sestdien gaidīs savā pagalmā
“Junda” un “Zinītis” sestdien gaidīs savā pagalmā
26/05/2022

Sestdien, 28. maijā, uz dažādām aktivitātēm pasākumā “Pilnā pagalmā” ielūdz jaunrades nams “Junda” un bērnu un jauniešu bibliotēka “Zinītis” Zemgales prospektā 7.

“Junda” no pulksten 12 līdz 15 gaidīs uz audzēkņu mācību gada noslēguma pasākumu. Interesenti aicināti doties ekskursijā pa “Jundu”, apskatīt audzēkņu darbu izstādi un vērot sacensības “Kuģu svētki – 2022”. Tāpat jaunrades nama zālē notiks “Jundas” dejojošo, dziedošo un muzicējošo kolektīvu koncerts. Ņemot vērā ierobežoto vietu skaitu zālē, pasākuma apmeklētājiem tiks nodrošināta iespēja notiekošo zālē vērot arī ēkā izvietotajos ekrānos.

 

Tikmēr “Jundas” kaimiņi – bērnu un jauniešu bibliotēka “Zinītis” – ciemos aicina jau no pulksten 11. “Zinītis” sarūpējis grāmatu izstādi “Pilnā pagalmā”, kurā atrodamas grāmatas par dažādām āra aktivitātēm, rotaļām un spēlēm, kā arī par citiem radošiem darbiem, ko veidot kopā ar bērniem. Bibliotēkas lasītāji grāmatas no izstādes un galda spēles varēs arī ņemt uz mājām.

 

Vēl ģimenes ar maziem bērniem bibliotēkā varēs skatīties trīs Kamišibai papīra teātra izrādes – pulksten 11 būs izrāde “Pūcītes pasakas”, pulksten 11.30 – “Ezītis un lielā oga”, bet pulksten 13 – “Kā Otto pie džempera tika”. Pulksten 11 “Zinītī” arī notiks lasīšanas veicināšanas programmas “Grāmatu starts” Pūcītes skolas noslēguma nodarbība jaunajiem lasītājiem.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē