4.3 °C, 4.2 m/s, 59.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaKultūras padome izsludina kultūras pasākumu projektu konkursu
Kultūras padome izsludina kultūras pasākumu projektu konkursu
28/02/2024

Jelgavas pašvaldības Kultūras padome izsludina 2024. gada kultūras iniciatīvu projektu 1. konkursu, kurā fiziskas un juridiskas personas var pretendēt uz pašvaldības finansējumu Jelgavai nozīmīgu, unikālu un tradicionālu kultūras projektu īstenošanai dažādās kultūras un mākslas nozarēs. Pieteikumus interesenti aicināti iesniegt no 1. līdz 20. martam, savukārt projekti jārealizē no 1. maija līdz 30. novembrim.

Projektu konkursā uz finansējumu var pretendēt fiziskas un juridiskas personas, kas reģistrētas Valsts ieņēmumu dienestā, tām nav nodokļu parādu un nav vērsta piespiedu parāda piedziņa. Konkursā nedrīkst piedalīties pilsētas profesionālie kolektīvi un Kultūras padomes locekļi.

Konkursa prioritātes ir kultūras aktivitātes un procesi, kas piedāvā mākslinieciski augstvērtīgus, sabiedriski nozīmīgus projektus visās kultūras un mākslas nozarēs; atspoguļo un popularizē Jelgavas kultūrvēsturi, izcilas kultūras personības, viņu daiļradi un saikni ar Jelgavu; piedāvā jaunu un inovatīvu kultūras ideju realizēšanu Jelgavā; inovatīvas idejas, kas saistītas ar jauniešu līdzdalību; veicina sabiedrības iesaisti, ņemot vērā Latvijas pirmā prezidenta Jāņa Čakstes 165. jubileju.

Izvērtējot pieteikumus, tiks ņemta vērā projekta aktualitāte un sabiedriskā nozīme, ideju oriģinalitāte, projekta mērķauditorija un citi kvalitatīvie un administratīvie vērtēšanas kritēriji. Ar plašāku informāciju par projektu iesniegšanu, noformēšanu, vērtēšanu var iepazīties konkursa nolikumā, kas pieejams ziņas pielikumā, kur atrodama arī pieteikuma veidlapa un projekta atskaites forma.

Projekti konkursam līdz 20. martam jāiesniedz Jelgavas pašvaldības iestādes “Kultūra” birojā Jelgavas kultūras nama 2. stāvā, jānosūta pa pastu (pasta zīmogs – ne vēlāk kā 2024. gada 20. marts) uz adresi: Krišjāņa Barona iela 6, Jelgava, LV-3001) vai, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, jānosūta pa e-pastu kultura@kultura.jelgava.lv.