16.2 °C, 4 m/s, 68.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrība“Lediņu” “Rūķu ciems” piedāvā svētku gaidīšanas aktivitātes
“Lediņu” “Rūķu ciems” piedāvā svētku gaidīšanas aktivitātes
24/11/2020

Tā kā šogad klātienē nenotiks ikgadējās nometnes vietas “Lediņi” rīkotās “Rūķu ciema” aktivitātes, bērnudārzu un jaunāko klašu skolēnu kolektīvi aicināti pieteikties Ziemassvētku gaidīšanas aktivitātēm, kas notiks attālināti. Iepriekš piesakoties, bērni ik nedēļu līdz pat 18. decembrim saņems sveicienu un uzdevumu no “Rūķu ciema” iemītniekiem, lai kopīgi pavadītu laiku un padarītu interesantāku Ziemassvētku gaidīšanu, informē jaunrades namā “Junda”.

Kā skaidro jaunrades nama “Junda” struktūrvienības nometnes “Lediņi” vadītāja Juta Irbe, klašu grupas ir aicinātas pieteikties rūķu uzdevumu saņemšanai, sekojot saitei ej.uz/rukuciems2020. Pieteikušās grupas ik nedēļu saņems videosveicienu no “Rūķu ciema” rūķiem kopā ar kādu uzdevumu, ko sev ērtā laikā bērni varēs veikt kopā. Uzdevumi ir paredzēti bērniem no piecu gadu vecuma līdz “vecumam, kurā vēl tic rūķiem”, piebilst J.Irbe. Pieteikties var klases un grupiņas no visas Latvijas, norādot grupas vadītāja vai skolotāja kontaktinformāciju, lai saņemtu iknedēļas uzdevumus.

Videosveicieni ļaus ieskatīties, kā Salapuks ar rūķiem “Rūķu ciemā” gatavojas Ziemassvētkiem, līdzdarboties un bērniem pašiem sagatavoties gada gaišākajiem svētkiem. Uzdevumi paredzēti aktīvai darbībai grupās un tie pildāmi sev ērtā laikā, līdz ar to veiktais rezultāts nekur nav jāiesūta.

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs; jaunrades nams “Junda”

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē