22.3 °C, 0.4 m/s, 87.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaMeklē nomnieku Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa restorānam
Meklē nomnieku Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa restorānam
13/05/2024

Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs izsludinājis Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa restorāna un virtuves telpas ar aprīkojumu un pie objekta piegulošās zemes Akadēmijas ielā 1 nomas izsoli. Telpas tiek iznomātas ar mērķi restorāna vai kafejnīcas izveidei. Pretendenti pieteikumus izsolei aicināti iesniegt līdz 11. jūnijam.

Nomas telpas atrodas kultūrvēsturiskajā piemineklī Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī, kas ir viens no apmeklētākajiem tūrisma objektiem pilsētā. Virtuves telpu platība ir 59,6 kvadrātmetri, tā atrodas torņa 6. stāvā, savukārt restorāna telpas atrodas 8. stāvā ar kopējo platību 63,1 kvadrātmetrs. Restorānu ar virtuvi savieno kravas lifts trauku un gatavo ēdienu piegādei.

Telpas aprīkotas ar visām nepieciešamajām komunikācijām – elektroapgādi, ūdeni, kanalizāciju, ventilāciju, kondicionēšanu. Virtuve ir aprīkota ar darbam nepieciešamajām iekārtām, kas ir lietotas, bet darba kārtībā: elektriskā indukcijas plīts, elektriskā konvekcijas krāsns, nerūsējošā tērauda aukstais galds, nerūsējošā tērauda galds ar izlietni, nerūsējošā tērauda galds ar plauktu, dažādi nerūsējošā tērauda plaukti, trauku mazgājamā mašīna, mobilais kondicioniers, saliekama aukstumkamera ar plauktiem. Savukārt restorāns ir aprīkots ar 12 apmeklētāju galdiņiem. Tualetes telpa pielāgota cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Aprēķinātā tirgus nomas maksas sākumcena ir 3,50 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa par vienu kvadrātmetru mēnesī, zemei – 10 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa par vienu kvadrātmetru mēnesī.

Pieteikums dalībai izsolē jāiesniedz personīgi slēgtā aploksnē līdz 2024. gada 11. jūnija pulksten 13 Jelgavā, Akadēmijas ielā 1, darba dienās no pulksten 9 līdz 17. Pretendentiem tiek nodrošināta objekta apskate, laiku saskaņojot ar Vinetu Rekneri pa tālruni 63005453 vai 27886806, e-pasts: vineta.reknere@tornis.jelgava.lv.

Izsoles nosacījumi un pieteikuma iesniegšanas kārtība pieejama ŠEIT.