18.9 °C, 3.4 m/s, 56.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsNākamais Jelgavas Nakts pusmaratona koptreniņš būs 11. jūlijā
Nākamais Jelgavas Nakts pusmaratona koptreniņš būs 11. jūlijā
05/07/2023

Otrdien, 11. jūlijā, pulksten 19 interesenti aicināti uz Jelgavas Nakts pusmaratona koptreniņu Pasta salā. Dalība ir bez maksas, un iepriekš nav jāpiesakās. Šoreiz trenerēm palīdzēs pasaules bronzas medaļnieks hokejists Renārs Krastenbergs un BMX braucējs Kristens Krīgers.

Jelgavnieks, bijušais Jelgavas Ledus sporta skolas audzēknis, Renārs Krastenbergs šogad pārstāvēja Latvijas hokeja izlasi pasaules čempionātā un bija klāt vēsturiskajā panākumā – Latvija pirmo reizi mūsu valsts sporta vēsturē izcīnīja bronzas medaļas. Tāpat Renārs izlases sastāvā piedalījās 2022. gada Pekinas olimpiskajās spēlēs un bija rezultatīvākais mūsu izlases spēlētājs.

Jelgavas BMX kluba “Mītavas kumeļi” pārstāvis Kristens Krīgers nesen kļuva par šā gada Latvijas čempionu vīriešu elites grupā – viņam tas ir ceturtais tituls, bet pirmo reizi izdevies titulu izcīnīt divus gadus pēc kārtas. Kristens piedalās Eiropas un pasaules čempionātos, kā arī bija iekļauts Latvijas izlases sastāvā II Eiropas spēlēs. Tāpat treniņā piedalīsies arī Jelgavas Nakts pusmaratona vēstneši – sabiedrībā zināmi cilvēki.

Treniņu cikls tiek rīkots, lai popularizētu aktīvu dzīvesveidu un gaidāmo Jelgavas Nakts pusmaratonu, kā arī piedāvātu jelgavniekiem iespēju tikt pie bezmaksas dalības vērienīgajā skriešanas pasākumā, kas notiks 29. jūlijā. Jāatgādina, ka jelgavnieki bez maksas var piedalīties Jelgavas Nakts pusmaratona jūdzes distancē, piesakoties tai līdz 18. jūlijam mājaslapas Jelgava.lv “Sporta servisa centra” sadaļā.

Pēc treniņa dalībnieki saņems zīmogu. Dalībnieki, kuri jau ir apmeklējuši kādu no treniņiem, aicināti ņemt līdz savu zīmogu karti un uzrakstīt uz tās savu vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru. Sakrājot sešus zīmogus, dalībnieks iegūs iespēju bez maksas piedalīties kādā no Jelgavas Nakts pusmaratona distancēm. Savukārt, sakrājot vismaz trīs zīmogus, varēs pretendēt uz pārsteiguma balvām.

15. un 22. jūlijā pulksten 19 plānoti papildu treniņi, pulcēšanās Pasta salā. Pēc pēdējā treniņa – 22. jūlijā – tiks noskaidroti pārsteiguma balvu ieguvēji.

Jelgavas Nakts pusmaratonu rīko kompānija “Baltic Events” sadarbībā ar Jelgavas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs” un “Sportland”. Plašāku informāciju par pusmaratonu var atrast mājaslapas Jelgava.lv “Sporta servisa centra” sadaļā jeb ŠEIT.