24.2 °C, 1.9 m/s, 72.7 %

Ģimene

Sākumlapa JaunumiĢimeneNotiks grupu nodarbības jaunajiem vecākiem kopā ar mazuļiem
Notiks grupu nodarbības jaunajiem vecākiem kopā ar mazuļiem
15/06/2024

Jaunie vecāki kopā ar mazuļiem 18. jūnijā no pulksten 10 līdz 11.30 aicināti piedalīties pirmajā grupu nodarbībā Pasta salā. Kopumā vasarā plānotas sešas tematiskās nodarbības brīvā dabā un tajās vecākiem sniegs nepieciešamo emocionālo atbalstu un zināšanas par dzīvi ar mazu bērnu. Dalība nodarbībās – bez maksas.

Katrā nodarbībā brīvā formā pārrunās dažādas jaunajiem vecākiem aktuālas tēmas. 18. jūnijā – “Bērniņa vajadzības un signāli”.  Savukārt nākamā nodarbība būs 2. jūlijā – “Kā neizdegt jaunajiem vecākiem”, 16. jūlijā “Jaunās ģimenes miegs”, 30. jūlijā “Vecumposmam atbilstoša bērna uzvedība no 0 līdz 3 gadiem”. Tikšanās reizes turpināsies arī 6. augustā ar tēmu “Spēlēšanās un saiknes veidošana ar bērnu”, 20. augustā – “Pāra attiecības pēc bērniņa ienākšanas ģimenē”.

Nodarbības vadīs Anete Siņija, sertificēta pirmās emocionālās palīdzības mamma (PEP mamma) un zīdīšanas konsultante.

Tā kā dalībnieku skaits nodarbībās ir ierobežots, vecāki aicināti iepriekš sazināties ar Aneti Siņiju, zvanot pa telefonu 26648864. Vecākiem jāņem vērā, ka pasākumu norises datumi un laiki var mainīties laika apstākļu dēļ, tāpēc aicinām sekot informācijai sociālajā tīklā Facebook @Veselības veicināšana Jelgavā.

Grupu nodarbības ir viena no Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes organizētā Veselības veicināšanas ideju konkursa atbalstītajām aktivitātēm.