19.7 °C, 2.6 m/s, 88.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSenioriNotiks Starptautiskajai senioru dienai veltīts pasākums
Notiks Starptautiskajai senioru dienai veltīts pasākums
19/09/2023

Svētdien, 1. oktobrī, pulksten 13 Jelgavas Amatu vidusskolas zālē (Elektrības ielā 8) Jelgavas pilsētas seniori aicināti kopā pavadīt laiku sarunās, iepazīties un baudīt svētku koncertu. Ieeja pasākumā ir bez maksas. Iepriekš nepieciešams pieteikties.

Pašvaldības iestāde “Sabiedriskais centrs” informē, ka uzstāsies aktieris Varis Vētra ar savu koncertprogrammu, kurā būs gan dziesmas, gan dzejas lasījumi. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, senioriem iepriekš jāpiesakās pa tālruni 63005467 vai 63005496.

Pasaulē Starptautiskā senioru diena ik gadu tiek atzīmēta 1. oktobrī. Šīs dienas mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību iedzīvotāju novecošanas problē­mām, kā arī iesaistīt seniorus sabiedriskos pasākumos un dažādot viņu ikdienu.

Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitātes norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Jelgavas pašvaldībā ir pieejama ŠEIT.