23.2 °C, 4.7 m/s, 57.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJundaPapildināta: Pieteikšanās “Jundas” nometnēm pārcelta uz 19. un 20. maiju
Papildināta: Pieteikšanās “Jundas” nometnēm pārcelta uz 19. un 20. maiju
18/05/2022

Jaunrades nams “Junda” informē, ka tehnisku iemeslu dēļ elektroniskā pieteikšanās vasaras nometnēm tiek pārcelta uz ceturtdienu un piektdienu, 19. un 20. maiju, no pulksten 12.

Jaunrades nams “Junda” no 6. jūnija līdz 19. augustam rīkos vasaras nometnes, kas notiks gan “Jundā” Zemgales prospektā 7, gan “Lediņos” Lediņu ceļā 1. Šodien, 18. maijā, no pulksten 12 sākās elektroniskā pieteikšanās nometnēm, taču tehnisku iemeslu dēļ to nācās atcelt.

 

Ir novērstas tehniskās problēmas un reģistrēšanās nometnei “Pēdas dabā”, kas notiks “Lediņos”, sāksies 19. maijā no pulksten 12, bet dienas nometnēm, kas norisināsies “Jundā” Zemgales prospektā 7 – 20. maijā no pulksten 12.

 

Reģistrēšanās notiks elektroniski, izmantojot saiti ej.uz/JundasNometnes2022, kas publicēta arī iestādes mājaslapā www.junda.lv, sadaļā “Nometnes 2022”, kā arī Facebook.com/JaunradesNamsJunda. Pieteikšanās būs aktuāla tik ilgi, kamēr būs brīvas vietas.

 

Jaunrades nama “Junda” direktore Ilze Jaunzeme stāsta: lai nodrošinātu iespēju nometni apmeklēt vairāk interesentiem, viens bērns “Jundas” nometnē var piedalīties divas nedēļas. Proti, nedēļu nometnē jaunrades namā “Junda” un nedēļu “Lediņos”.

 

Turpinot pagājušajā gadā aizsākto, arī šovasar “Jundā” Zemgales prospektā 7 notiks tematiskās dienas nometnes. No 6. līdz 10. jūnijam un no 13. līdz 17. jūnijam katru dienu no pulksten 9.30 līdz 17 paredzēta mākslas jomas dienas nometne “Nāc radīt!”, kurās bērni varēs apgūt jaunas radošas prasmes. Bet no 20. līdz 22. jūnijam un no 27. jūnija līdz 1. jūlijam no pulksten 9.30 līdz 17 notiks tehniskās jaunrades jomas dienas nometne “Kas? Tas!” un “Kā? Tā!”, kurās tiks attīstīta tehniskā domāšana, iepazīstot dažādus instrumentus un tehnoloģijas. Tematiskajās nometnēs piedalīties aicināti bērni vecumā no 9 līdz 12 gadiem. Katru nedēļu tiks uzņemti 30 bērni. Bērniem tiks nodrošinātas pusdienas un launags.

 

Bet struktūrvienībā “Lediņi” no 6. jūnija līdz 19. augustam, izņemot Līgosvētku nedēļu, notiks dienas nometne “Pēdas dabā”, kurās piedalīties aicināti bērni vecumā no 7 līdz 11 gadiem. Nometnē bērni “Jundas” pedagogu vadībā darbosies daudzveidīgās radošās nodarbībās – darbs ar mālu, origami veidošana, gleznošana dabā, darbs ar dabas materiāliem –, kā arī iecerētas citas aktivitātes, piemēram, orientēšanās, sports un dejas. Uzsvars tiek likts uz kvalitatīvu brīvā laika pavadīšanu svaigā gaisā un jaunu prasmju un iemaņu attīstīšanu. I.Jaunzeme norāda, ka jūnija pirmajās nedēļās “Lediņos” katru nedēļu tiks uzņemti 30 dalībnieki, bet nedēļās no 27. jūnija – 60 dalībnieki. Dalībniekiem tiks nodrošinātas pusdienas un launags, kā arī transports uz nometnes norises vietu no “Jundas” Zemgales prospektā un atpakaļ. Nometne notiks katru dienu no pulksten 8 līdz 17.

Dalības maksa dienas nometnē “Jundā” Jelgavā deklarētiem bērniem ir 9,15 eiro dienā, citās pašvaldībās deklarētajiem – 30,50 eiro dienā, savukārt nometnē “Lediņos” Jelgavā deklarētiem bērniem – 11,94 eiro dienā, bet citā pašvaldībā deklarētajiem – 39,79 eiro dienā.

 

Piesakot bērnu, elektroniskajā anketā jānorāda bērna vārds, uzvārds, dzimšanas gads, vecāka tālruņa numurs, e-pasta adrese. Pēc laika zīmoga un algoritma bērni tiks sadalīti pa nedēļām. Par dalību nometnē vai atteikumu pieteicējam uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta ziņa. Ja dalība tiks apstiprināta, pieteicējs elektroniski saņems arī informāciju par apmaksas veikšanu un līguma slēgšanu. I.Jaunzeme gan aicina vecākus bērnu nometnei nepieteikt vairākas reizes un no vairākām atvērtām saitēm. Dublikāti tiks dzēsti, atstājot vēlāko laika zīmogu.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē