-0.2 °C, 0.7 m/s, 85.9 %

Jaunieši

Sākumlapa JaunumiJauniešiPavasara brīvlaikā skolēnus aicina radošās darbnīcas “Jundā” un “Lediņos”
Pavasara brīvlaikā skolēnus aicina radošās darbnīcas “Jundā” un “Lediņos”
20/02/2024

Saturīgi pavadīt brīvlaiku no 11. līdz 15. martam skolēnus aicina jaunrades nams “Junda” un tā struktūrvienība “Lediņi”. Tā 1.– 6. klases skolēniem ir iespēja pievienoties kādai no tematiskajām darbnīcām STEM jomā “Lediņos” – dalība aktivitātē ir bez maksas. Savukārt 1.– 3. klases audzēkņi aicināti uz “Brīvlaika akciju” jaunrades namā “Junda”, kurā trīs dienu laikā plānotas gan radošās darbnīcas, gan ekskursija – šajā gadījumā gan piedāvātās aktivitātes ir maksas pakalpojums.

Darbnīcu norises “Lediņos” katru dienu būs no pulksten 10 līdz 16. Pirmajā brīvlaika dienā, 11. martā, pievienoties darbnīcai “Manuālais propelleris” aicināti 2.–6. klases audzēkņi, 12. martā darbnīcā “Bezgalīgais bumbiņas ceļš” var piedalīties 4.–6. klases audzēkņi, 13. martā darbnīca “Ejošais robots” uzrunās 1.–5. klases skolēnus, uz 14. marta darbnīcu “Raķete” aicināti 1.–4. klases skolēni, bet 15. martā darbnīca “Ēkas būvniecība” būs pieejama 1.–6. klašu audzēkņiem.

Aktivitātes katrā no dienām Lediņu ceļā 1 plānotas gan telpās, gan ārā, līdz ar to jāģērbjas atbilstoši laika apstākļiem, tāpat līdzi jāņem sava pusdienu kārbiņa. Dalība pasākumā ir bez maksas, bet tam iepriekš jāpiesakās. Jāņem gan vērā, ka viens dalībnieks var pieteikties tikai uz vienu no radošajām darbnīcām. Pieteikšanās notiek pa e-pastu: ledini@izglitiba.jelgava.lv līdz 1. martam. Pieteikumā jānorāda dalībnieka vārds, uzvārds, izvēlētā aktivitātes diena un dalībnieka likumiskā pārstāvja kontaktinformācija.

Savukārt jaunrades namā “Junda” trīs dienu “Brīvlaika akcijā” plānots aizvadīt gan radošās darbnīcas STEM jomā, gan ekskursiju. Tā 11. martā no pulksten 9 līdz 12 “Jundā” Zemgales prospektā 7 notiks “Lego diena” – konstruēšana, dažādu uzdevumu risināšana un programmēšana ar “Lego” klučiem un robotikas komplektiem. Savukārt 15. martā no pulksten 10 līdz 13 bērniem būs iespēja piedalīties darbnīcā “Konstruē auto”, kur no dažādiem materiāliem būs jāveido dizains un jākonstruē auto. Vēlāk ar to varēs startēt ripošanas sacensībās no rampas un dizaina konkursā. Maksa par vienu darbnīcu ir 4 eiro, un šajā cenā iekļauti gan materiāli, gan neliela uzkoda.

Savukārt 12. martā no pulksten 10.20 līdz 14 skolēni aicināti pievienoties ekskursijai “Ar “Jundu” uz kino”. Ekskursijas dalībnieki dosies uz “Apollo Kino” tirdzniecības centrā “Riga Plaza” uz animācijas filmu “Džungļu patruļa 2”, kas dublēta latviešu valodā. Dalības maksa ir 17,90 eiro, un tajā iekļauts gan transports, gan ieejas biļete kinoteātrī, gan arī skolēna uzkodu komplekts.

Pieteikšanās “Jundas” pasākumiem notiek elektroniski:

Radošā darbnīca 11. martā ŠEIT

Ekskursija 12. martā ŠEIT

Radošā darbnīca 15. martā ŠEIT