16.1 °C, 3.7 m/s, 85.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJundaPieteikšanās “Jundas” nodarbībām sāksies 26. augustā
Pieteikšanās “Jundas” nodarbībām sāksies 26. augustā
25/08/2021

Jaunrades nams “Junda” nākamajā mācību gadā saturīgi pavadīt brīvo laiku, reizē attīstot jaunas prasmes, piedāvā 64 interešu izglītības programmās bērniem un jauniešiem līdz 25 gadu vecumam. Pieteikšanās nodarbībām elektroniski sāksies 26. augustā. Nodarbībās klātienē varēs piedalīties ar Covid-19 sertifikātu vai negatīvu Covid-19 testu, un koplietošanas telpās būs jālieto sejas maska. 

“Pēc attālinātā mācību procesa interešu izglītībā, kas aizvadīts ar lieliem izaicinājumiem, “Junda” ar jaunu sparu gatava uzsākt 32. darba sezonu klātienē un gaida atgriežamies bērnus un jauniešus,” saka “Jundas” direktore Ilze Jaunzeme. Viņa atklāj, ka jaunajā sezonā nedaudz paplašināts pulciņu piedāvājums un tiek saglabāta iespēja brīvā laika nodarbības apmeklēt ne tikai “Jundas” ēkā Zemgales prospektā 7, bet arī Miezītes bibliotēkā, Jelgavas Pārlielupes pamatskolā, Jelgavas pamatskolā “Valdeka”-attīstības centrā un struktūrvienībā “Lediņi”. Lai atrastu bērnam un jaunietim piemērotāko nodarbi, ar pulciņu saturu var iepazīties pašvaldības mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Institūcijas”, “Jaunrades nams “Junda”” ŠEIT. Ar pulciņu piedāvājumu var iepazīties arī ziņas pielikumā.

 

Direktore norāda, ka pieteikšanās “Jundas” nodarbībām noritēs elektroniski un saite uz pieteikšanās anketu 26. augustā pulksten 12 tiks aktivizēta mājaslapā www.jelgava.lv. Pieteikšanās turpināsies, līdz pulciņš būs nokomplektēts. Pieteikums gan negarantē vietu pulciņā – pēc pieteikuma iesniegšanas vecāks e-pastā četru darba dienu laikā saņems apstiprinājumu par bērna dalību vai atteikumu, ja grupa jau nokomplektēta. Dalības apstiprināšanas gadījumā tiks nosūtīta arī iesnieguma veidlapa par iestāšanos pulciņā, kas obligāti jāaizpilda un jāņem līdzi uz pirmo nodarbību. Bērns “Jundā” tiks uzņemts tikai brīdī, kad būs saņemts vecāka vai likumiskā pārstāvja aizpildīts iesniegums par uzņemšanu. Ja nav iespēju pieteikties elektroniski, lūgums zvanīt administratoram pa tālruni 63022166, lai saskaņotu ierašanās laiku iestādē un saņemtu atbalstu elektroniskā pieteikuma aizpildīšanai.

 

Nodarbības sāksies no 6. septembra, un tajās klātienē varēs piedalīties, uzrādot Covid-19 sertifikātu vai ar negatīvu Covid-19 testu. Derēs arī skolā veiktā testa rezultāts. Tāpat koplietošanas telpās, sākot no septiņu gadu vecuma, ir obligāti jālieto sejas maska, izņēmums ir cilvēki ar acīmredzamiem kustību un psihiskās veselības traucējumiem. Nodarbību telpā maska nebūs jālieto 1.–3. klašu skolēniem un personām ar Covid-19 sertifikātu. Uzturēšanās ēkā, dalība nodarbībās plānota saskaņā ar epidemioloģiskajiem nosacījumiem.

 

Būtiski uzsvērt, ka, tāpat kā līdz šim, Jelgavā deklarētajiem bērniem un jauniešiem dalība “Jundas” interešu izglītības nodarbībās ir bez maksas, bet citā pašvaldībā deklarētajiem bērniem dalības maksa pulciņā ir 10 eiro mēnesī.

 

“Jundas” interešu programmu piedāvājums pieejams ŠEIT.

 

 

Foto: jaunrades nams “Junda”

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē