15.1 °C, 1.3 m/s, 98.5 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaElektroniskā pieteikšanās vasaras nometnei “Lediņos” sāksies 13. maijā
Elektroniskā pieteikšanās vasaras nometnei “Lediņos” sāksies 13. maijā
12/05/2024

Jaunrades nama “Junda” struktūrvienība “Lediņi” no 10. jūnija līdz 23. augustam rīko vasaras nometni “Iekāp vasarā!”, jau tradicionāli piedāvājot iespēju radoši un aktīvi pavadīt brīvlaiku 7–11 gadus veciem bērniem. Elektroniskā pieteikšanās nometnei sāksies 13. maijā pulksten 10.

Dienas nometne struktūrvienībā “Lediņi” Lediņu ceļā 1 notiks kopumā 10 nedēļas – no 10. jūnija līdz 23. augustam, izņemot Līgosvētku nedēļu. Tās norises laiks būs darba dienās no pulksten 8 līdz 17.

Katru dienu nometnes dalībniekiem būs iespēja iesaistīties daudzpusīgās radošajās un sporta nodarbībās “Jundas” pedagogu vadībā. “Rīta cēliena nodarbībās nometnes dalībnieki varēs iemācīties jaunas prasmes vai atklāt sevī kādu talantu, bet pēcpusdienā noritēs dažādas sportiskās aktivitātes, kurās dalībniekus aicināsim izmantot savas komunikācijas spējas un mācīties sadarboties. Piemērotos laikapstākļos būs pieejams arī baseins un trasīšu zona,” norāda struktūrvienības “Lediņi” vadītāja Nadežda Lukina, papildinot: kopumā uzsvars jau tradicionāli tiks likts uz kvalitatīvu brīvā laika pavadīšanu svaigā gaisā un jaunu prasmju attīstīšanu. Dalībniekiem tiks nodrošinātas pusdienas un launags, kā arī transports no “Jundas” Zemgales prospektā un atpakaļ. Jāpiebilst, ka arī šovasar ik nedēļu nometnē plānots uzņemt līdz 80 dalībniekiem.

Dalības maksa nometnē Jelgavā deklarētiem bērniem ir 16,80 eiro dienā, bet citā pašvaldībā deklarētajiem – 33,60 eiro dienā. Pieteikšanās nometnei sāksies 13. maijā pulksten 10, un tā notiks elektroniski, izmantojot saiti: jip.jelgava.lv/ledini.

Piesakot bērnu, elektroniskajā anketā jānorāda bērna vārds, uzvārds, dzimšanas gads, vecāka tālruņa numurs un e-pasta adrese. Pēc pamata informācijas aizpildīšanas pieteicējam būs iespēja izvēlēties konkrētās vasaras nedēļas, kurās bērns gatavs piedalīties nometnē. “Lūgums izvērtēt gan finansiālās iespējas, gan bērna gatavību dalībai nometnē,” N.Lukina arī aicina izvairīties no pārgalvīgas pieteikšanās – kad tiek rezervētas vairākas nedēļas, bet daļu pēc tam nākas atteikt.

Par dalību nometnē pieteicējam uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta ziņa. Ja dalība tiks apstiprināta, pieteicējs elektroniski saņems arī informāciju par apmaksas veikšanu un līguma slēgšanu. N.Lukina aicina vecākus bērnu nometnei nepieteikt vairākas reizes un no vairākām atvērtām saitēm – dublikāti tiks dzēsti, atstājot vēlāko laika zīmogu. Ja vēlamajā nedēļā vietas jau ir aizņemtas, pastāv iespēja pieteikties rezervistu sarakstā. Kā skaidro N.Lukina, piemēram, pērn ar piedāvājumu dalībai vasaras nometnē tika apzvanīti teju visi šajā rezervistu sarakstā esošie bērnu pārstāvji.

Vairāk par nometni iespējams uzzināt iestādes mājaslapā www.junda.lv, sadaļā “Nometnes 2024”, kā arī Facebook.com/JaunradesNamsJunda.