17.6 °C, 2.9 m/s, 88.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPirms tūres uzsākšanas grupa „Jumprava” izsludina 4 papildkoncertus
Pirms tūres uzsākšanas grupa „Jumprava” izsludina 4 papildkoncertus
07/10/2014

3. oktobrī ar koncertu Ogres Kultūras centrā grupa „Jumprava” uzsāka savu 30 gadu jubilejas koncerttūri. Jelgavā grupa uz pilsētas kultūras nama skatuves kāps divreiz – 18.oktobrī gan pulksten 14, gan pulksten 18. Koncertā varēs baudīt ne tikai "Jumpravas" labākās dziesmas no grupas 30 gadu pastāvēšanas laika, bet arī kompozīcijas no jaunā albuma „Laiks runā”.

Klikšķināt, lai atvērtu

Klikšķināt, lai atvērtu

3. oktobrī ar koncertu Ogres Kultūras centrā grupa „Jumprava” uzsāka savu 30 gadu jubilejas koncerttūri. Jelgavā grupa uz pilsētas kultūras nama skatuves kāps divreiz – 18.oktobrī gan pulksten 14, gan pulksten 18. Koncertā varēs baudīt ne tikai “Jumpravas” labākās dziesmas no grupas 30 gadu pastāvēšanas laika, bet arī kompozīcijas no jaunā albuma „Laiks runā”.

Ņemot vērā lielo pieprasījumu, “Jumpravas” jubilejas tūre viesosies vēl 3 pilsētās – papildus jau izsludinātajiem koncertiem Ogrē, Rēzeknē, Cēsīs, Jelgavā, Liepājā, Valmierā un Jēkabpilī, grupa koncertēs arī Madonas kultūras namā (5. novembrī), Mālpils kultūras centrā (7. novembrī) un pašā gada nogalē – 27. decembrī – tūri noslēgs Ventspils Teātra namā „Jūras Vārti”. Kopumā, atzīmējot savu 30 gadu jubileju, grupa “Jumprava” viesosies 10 Latvijas reģionu pilsētās un īpašus koncertus 13. un 14. novembrī sniegs koncertzālē „Palladium”.

Jaunajā albumā „Laiks runā”, ko „Jumprava” prezentēja 13. maijā, iekļautas 13 dziesmas, kuras grupa 80. – 90. gados spēlējusi koncertos, taču nav iekļāvusi nevienā no sešiem iepriekš izdotajiem albumiem. Šīs dziesmas tika piemirstas, tāpēc šī atgriešanās ir īpaši nozīmīga gan grupai, gan tās faniem un atbalstītājiem, kas palīdzējuši šīm dziesmām atdzimt no jauna.

Grupa “Jumprava” popularitāti un publikas mīlestību iekaroja 80. gadu beigās. Lielākie hiti: „Ziemeļmeita”, „Tālu aizgāja”, „Mākonis”, „Peldētājs”, „Prom no pilsētas”, „Vēlreiz”, „Nedaudz par viņu”, kā arī dziesma „Par rozēm”, kas ir viens no pirmajiem grupas radītajiem skaņdarbiem un joprojām nav zaudējis savu aktualitāti latviešu romantisko dziesmu topā.

Visi koncertu datumi un norises vietas šeit

 
Informācija sagatavota
SIA „Jumprava Koncerti”