18.9 °C, 1.6 m/s, 83.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaPoliklīnikā 13. februārī notiek seminārs par sirds veselību
Poliklīnikā 13. februārī notiek seminārs par sirds veselību
13/02/2020

SIA “Jelgavas poliklīnika” turpina rīkot bezmaksas izglītojošos pasākumus mediķiem projekta “Jelgavas poliklīnikas akadēmija” gaitā un 13. februārī pulksten 15 aicina uz semināru “Sirds mazspējas pacients no diagnozes līdz optimālai terapijai”. Seminārs notiks Jelgavas poliklīnikas Konferenču zālē, un tam iepriekš nav jāpiesakās.

“Semināra tēmu katru reizi cenšamies pieskaņot starptautiskajām aktualitātēm, un šoreiz tā ir sirds veselība, kam šobrīd pasaulē ir pievērsta pastiprināta uzmanība, akcentējot problēmas un to risinājumus. Ļoti svarīgi ir paplašināt arī mūsu ārstu redzesloku un sniegt padomus ikdienas darbā,” tēmas izvēli pamato SIA “Jelgavas poliklīnika” valdes locekle Kintija Barloti, piedalīties seminārā aicinot ne tikai viņas vadītās medicīnas iestādes ārstus, bet arī citu Jelgavas un tuvākās apkārtnes ārstniecības iestāžu medicīnas personālu. Seminārā gaidīti ģimenes ārsti, ārsti speciālisti un ārstu palīgi.

 

Seminārā uzstāsies Latvijas Kardioloģijas centra (LKC) kardioloģe ehokardiogrāfijas metodes ārste Ginta Kamzola, Rīgas Stradiņa universitātes un LKC profesors Oskars Kalējs, kā arī Jelgavas poliklīnikas kardioloģe Marina Kovaļova, bet par aktualitātēm medicīnas nozarē stāstīs SIA “Novartis Baltics” pārstāvis Rūdolfs Puķītis. “Semināra dalībnieki saņems kredītpunktus resertifikācijai,” piebilst K.Barloti.

 

Ar semināra programmu var iepazīties SIA “Jelgavas poliklīnika” mājaslapā www.jp.lv.

 

Jāpiebilst, ka nākamais seminārs notiks 26. martā un būs veltīts veselīgam uzturam – tajā piedalīsies dietoloģe Latvijas Diētas un uztura speciālistu asociācijas prezidente Lolita Neimane. Savukārt aprīlī uzmanības centrā būs gastroenteroloģija, un semināra viesis būs gastroenterologs endoskopists Hosams Abu Meri.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē