8.2 °C, 1.6 m/s, 40.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaPubliskajai apspriešanai nodod detālplānojuma 5.līnijā 31 projektu
Publiskajai apspriešanai nodod detālplānojuma 5.līnijā 31 projektu
19/03/2024

Publiskajai apspriešanai nodots detālplānojuma nekustamajam īpašumam 5.līnijā 31 projekts. Detālplānojuma risinājumi paredz izveidot 15 jaunas zemes vienības savrupmāju apbūvei. Piekļuve jaunveidojamām zemes vienībām tiks nodrošinātā no 5.līnijas un Bumbieru ceļa, un pa jaunveidojamu koplietošanas ceļu no Bumbieru ceļa.

Detālplānojuma teritorijas īpašnieki ir fiziska persona. Detālplānojuma projektu izstrādājusi SIA “Arhitektūra un vide”.

Detālplānojuma projekta publiskā apspriešana norisināsies līdz 15. aprīlim neklātienes formā. Publiskās apspriešanas sanāksme videokonferences režīmā platformā “Zoom” norisināsies 8. aprīlī pulksten 16. Lai pieteiktu dalību publiskās apspriešanas sanāksmei neklātienes formā, aicinām nosūtīt savu kontaktinformāciju uz e-pastu: dace.sture@jelgava.lv. Uz Jūsu norādīto kontaktinformāciju saņemsiet informāciju par piekļuvi sanāksmei.

Ar detālplānojuma projektu var iepazīties valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā ŠEIT un Jelgavas valstspilsētas pašvaldības mājaslapas sadaļā Līdzdalība. Konsultācijas par detālplānojuma projektu un iespējām ar to iepazīties klātienē tiek sniegtas pa tālruni: 63005493 vai e-pastu: dace.sture@jelgava.lv. Rakstiskus priekšlikumus var nosūtīt pa pastu Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādei “Centrālā pārvalde” uz adresi Lielā iela 11, Jelgava, LV-3001, iesniegt elektroniski pa e-pastu: pasts@jelgava.lv vai portālā www.geolatvija.lv.