5.4 °C, 5 m/s, 86.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaPubliskajai apspriešanai nodod detālplānojuma Ozolu ceļā 7 projektu
Publiskajai apspriešanai nodod detālplānojuma Ozolu ceļā 7 projektu
07/12/2023

Publiskajai apspriešanai nodots detālplānojuma nekustamajam īpašumam Ozolu ceļā 7 projekts. Detālplānojuma risinājumi paredz 10 zemes vienību savrupmāju apbūvei un jauna piebraucamā ceļa izveidi. Piekļūšana detālplānojuma teritorijai ir plānota no Ozolu ceļa.

Detālplānojuma teritorija pieder fiziskai personai. Detālplānojuma projektu izstrādājusi SIA “Arhitektūra un vide”.

Detālplānojuma projekta publiskā apspriešana norisināsies līdz 2024. gada 3. janvārim neklātienes formā. Publiskās apspriešanas sanāksme videokonferences režīmā platformā “Zoom” norisināsies 18. decembrī pulksten 17. Lai pieteiktu dalību publiskās apspriešanas sanāksmei neklātienes formā, aicinām nosūtīt savu kontaktinformāciju uz e-pastu: dace.sture@jelgava.lv. Uz Jūsu norādīto kontaktinformāciju saņemsiet informāciju par piekļuvi sanāksmei.

Ar detālplānojuma projektu var iepazīties valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā ŠEIT un Jelgavas valstspilsētas pašvaldības mājaslapas sadaļā Līdzdalība. Konsultācijas par detālplānojuma projektu un iespējām ar to iepazīties klātienē tiek sniegtas pa tālruni: 63005493 vai e-pastu: dace.sture@jelgava.lv. Rakstiskus priekšlikumus var nosūtīt pa pastu Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādei “Centrālā pārvalde” uz adresi Lielā iela 11, Jelgava, LV-3001, iesniegt elektroniski pa e-pastu: pasts@jelgava.lv vai portālā www.geolatvija.lv.