20.4 °C, 3.9 m/s, 66.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaPubliskajai apspriešanai nodod detālplānojuma Tērvetes ielā 259 projektu
Publiskajai apspriešanai nodod detālplānojuma Tērvetes ielā 259 projektu
19/09/2023

No 19. septembra publiskajai apspriešanai nodots detālplānojuma nekustamajam īpašumam Tērvetes ielā 259 projekts. Detālplānojuma risinājumi paredz 135 zemes vienību izveidi savrupmāju apbūvei un jauna iekšējo ielu tīkla izveidi. Piekļūšana detālplānojuma teritorijai ir plānota divās vietās no Tērvetes ielas un divās no Aku ceļa. Teritorijas centrālajā daļā plānota esošo ūdenstilpju paplašināšana ainaviski pievilcīgas publiskās ārtelpas nodrošināšanai.

Detālplānojuma teritorijas īpašnieki ir SIA “Forest Estates” un SIA “Kalnkoks”. Detālplānojuma projektu izstrādājusi SIA “Grupa93”.

Detālplānojuma projekta publiskā apspriešana norisināsies līdz 16. oktobrim neklātienes formā. Publiskās apspriešanas sanāksme videokonferences režīmā platformā “Zoom” norisināsies 3. oktobrī pulksten 16. Lai pieteiktu dalību publiskās apspriešanas sanāksmei neklātienes formā, aicinām nosūtīt savu kontaktinformāciju uz e-pastu: dace.sture@jelgava.lv. Uz Jūsu norādīto kontaktinformāciju saņemsiet informāciju par piekļuvi sanāksmei.

Ar detālplānojuma projektu var iepazīties valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā ŠEIT un Jelgavas valstspilsētas pašvaldības mājaslapas sadaļā Līdzdalība. Konsultācijas par detālplānojuma projektu un iespējām ar to iepazīties klātienē tiek sniegtas pa tālruni: 63005493 vai e-pastu: dace.sture@jelgava.lv. Rakstiskus priekšlikumus var nosūtīt pa pastu Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādei “Centrālā pārvalde” uz adresi Lielā iela 11, Jelgava, LV-3001, iesniegt elektroniski pa e-pastu: pasts@jelgava.lv vai portālā www.geolatvija.lv.