-6.4 °C, 2.9 m/s, 90.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiRekonstrukcijas darbu laikā Lielajā ielā atrasts vēl viens lādiņš (papildināts)
Rekonstrukcijas darbu laikā Lielajā ielā atrasts vēl viens lādiņš (papildināts)
05/09/2012

5.septembrī, ap pulksten 14, veicot būvdarbus Lielās ielas un Akadēmijas ielas krustojuma zonā, tika atrasta mīna un slēgta satiksme. Sapieri konstatējai, ka tā ir nesprāgusi Otrā pasaules kara laika vācu armijas prettanku mīna, un aizveda to neitralizēšanai. Ap pulksten 15.30 satiksme krustojumā tika atjaunota.

5.septembrī, ap pulksten 14, veicot būvdarbus Lielās ielas un Akadēmijas ielas krustojuma zonā, tika atrasta mīna. Sapieri konstatējai, ka tā ir nesprāgusi Otrā pasaules kara laika vācu armijas prettanku mīna, un aizveda to neitralizēšanai. Ap pulksten 15.30 satiksme krustojumā tika atjaunota.

Operatīvos dienestus par notikušo informēja Pašvaldības operatīvās informācijas centrs. Notikuma vietu norobežoja Valsts policijas un pašvaldības policijas darbinieki. Uz notikuma vietu tika izsaukti sapieri. No aptuveni 14.10 līdz pulksten 15.30 krustojums tika slēgts satiksmei. 

Satiksme tika novirzīta pa Čakstes bulvāri, bet tālāk – uz Driksas tiltu. Gājēju plūsma tika virzīta gar Sv. Trīsvienības baznīcas torni uz Driksas ielu. Satiksme pāri tiltiem virzienā no Rīgas uz Jelgavas centru tika slēgta un novirzīta pa apvedceļu.

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē