9.5 °C, 8.1 m/s, 62.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaRudens brīvlaikā – aktivitātes “Lediņos”
Rudens brīvlaikā – aktivitātes “Lediņos”
11/10/2022

No 24. līdz 28. oktobrim skolēni dosies nedēļu ilgā rudens brīvlaikā. Lai sniegtu iespēju saturīgi pavadīt brīvlaiku svaigā gaisā, dažādas aktivitātes 1.–3. klašu skolēniem struktūrvienībā “Lediņi” no 25. līdz 27. oktobrim sarūpējis jaunrades nams “Junda”. Tām iepriekš obligāti jāpiesakās.

Aktivitātes “Lediņos” notiks trīs dienas – 25., 26. un 27. oktobrī – katru dienu no pulksten 10 līdz 16, un tās paredzētas 1.–3. klašu skolēniem. Būtiski – lai pasākumā varētu piedalīties plašāks interesentu loks, katru bērnu var pieteikt vienai aktivitāšu dienai. 25. oktobrī notiks tematiskās aktivitātes “Noķer sapni” – radošā darbnīca, komandu spēles un āra aktivitātes, 26. oktobrī būs “Velo diena” ar stafetēm, uzdevumiem, ceļu satiksmes noteikumu atkārtošanu, un šajā dienā “Lediņos” jāierodas ar savu velosipēdu. Bet 27. oktobrī plānota “Kino diena”, kurā bērni skatīsies filmu “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru”, veidos savas filmas scenāriju un arī piedalīsies āra aktivitātēs. Dalībniekiem nepieciešams laikapstākļiem atbilstošs apģērbs un katram līdzi pusdienu kārbiņa ar maltīti. Silta tēja būs nodrošināta.

 

Pieteikties aktivitātēm “Lediņos” var, sūtot e-pastu ar bērna vārdu, uzvārdu, klasi un vecāka tālruņa numuru uz e-pasta adresi ledini@izglitiba.jelgava.lv. Bērnu var pieteikt tikai vienai aktivitāšu dienai. Ja jāpiesaka vairāki dalībnieki, tad par katru jānosūta atsevišķs e-pasts. Dalībnieku skaits ierobežots.

 

Jāpiebilst, ka “Jundā” Zemgales prospektā 7 pulciņi un nodarbības notiks arī brīvlaika nedēļā.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē