28.9 °C, 3.6 m/s, 27.9 %

Ģimene

Sākumlapa JaunumiĢimeneRūķu ciems gaida viesus
Rūķu ciems gaida viesus
22/12/2022

“Lediņu” Rūķu ciema iemītnieki laikā starp Ziemassvētkiem un Jaungadu ir gatavi pamest savas mājas un ļaut tās iepazīt ģimenēm ar bērniem un citiem pastaigu cienītājiem. “Lediņu” teritorija Lediņu ceļā 1 no 25. decembra līdz 2. janvārim no pulksten 16 līdz 22 būs atvērta ikvienam apmeklētājam. Diennakts tumšajā laikā tur valda īpaša svētku gaisotne.

“Rūķi un Salapapuks saspringtajā svētku laikā ir ļoti piekusuši un devušies pelnītā atpūtā, bet viņi uzposuši savu teritoriju un atstājuši dažādus uzdevumus, lai vakara pastaiga būtu aizraujošāka. Ziemas naktī izgaismotajā Rūķu ciemā valda pavisam cita noskaņa nekā dienā,” stāsta struktūrvienības “Lediņi” metodiķe Amanda Avotiņa-Suhoļeta.

 

Jau pie ieejas apmeklētājus gaidīs vēstule ar norādēm par to, ko var darīt Rūķu ciemā, kā arī ciema karte, lai neapmaldītos vai kaut ko nepalaistu garām. Rūķu ciema teritorijā var apmeklēt Piparkokaino piparkūku namiņu, sacensties čiekuru mešanā, pārliecināties par savām zināšanām – cik labi pazīstam Ziemassvētkus –, kā arī ielūkoties Salapapuka istabā. Rūķu ciemā ir iekārtots īpašs svētku fotostūrītis, lai varētu uzņemt Ziemassvētku foto.

 

“Promejot neaizmirstiet iedomāties kādu vēlēšanos un iziet cauri maģiskajiem Rūķu ciema vārtiem. Izejot cauri, jānozvana zvaniņš, jo Rūķu ciemā svētku laikā notiek negaidīti brīnumi,” aicina A.Avotiņa-Suhoļeta.

 

Ieeja Rūķu ciemā ir bez maksas.

 

 

Foto: struktūrvienība “Lediņi”

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē