22.1 °C, 1.6 m/s, 68.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJundaRūķu ciems “Lediņos” šogad vārtus ver virtuāli
Rūķu ciems “Lediņos” šogad vārtus ver virtuāli
08/12/2021

Turpinot tradīcijas, arī šogad gada nogalē jaunrades nams “Junda” rīko “Rūķu ciema” aktivitātes. Tiesa, šogad ciemošanās “Lediņu” “Rūķu ciemā” iespējama tikai virtuāli. “Junda” ir izveidojusi mājaslapu www.rukuciems.lv ar kuras starpniecību ikviens var doties virtuālā ceļojumā pa “Rūķu ciemu”, ielūkojoties rūķu ikdienas dzīvē, darbojoties kopā ar tiem un reizē rodot svētku sajūtu.

Laikā, kad visus nav iespējams sastapt klātienē, Salapapuks ar rūķiem aicina ikvienu ielūkoties virtuālajā “Rūķotavā”, “Gudrotavā”, “Darītavā” un “Lūrētavā”, tādējādi rodot svētku sajūtu.

 

Virtuālajā “Rūķu ciemā” bērni kopā ar vecākiem var ielūkoties “Lediņu” rūķu pasaulē, pildīt dažādus praktiskus svētkiem veltītus uzdevumus, pārbaudīt savas zināšanas, piedaloties viktorīnā, pēc rūķu ieteikumiem paši pagatavot gardu piparkūku mīklu, veidot svētku rotājumus un paveikt daudz citas radošas aktivitātes.

 

Mazie un lielie jelgavnieki vērt virtuālā “Rūķu ciema” vārtus aicināti līdz 3. janvārim. Jāpiebilst, ka aktivitātes paredzētas bērniem no piecu gadu vecuma līdz vecumam, kurā vēl tic rūķiem. Dalība “Rūķu ciema” aktivitātēs ir bez maksas.

 

 

Foto: Jaunrades nams “Junda”

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē