13.8 °C, 6.3 m/s, 75.3 %

Pilsēta

Sākumlapa JaunumiPilsētaAprūpes centrs “Zemgale” rīko informatīvo dienu aprūpētājiem
Aprūpes centrs “Zemgale” rīko informatīvo dienu aprūpētājiem
16/08/2023

Valsts sociālās aprūpes centrs “Zemgale” sadarbībā ar Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžu organizēs informatīvo dienu, lai popularizētu un veicinātu sociālo pakalpojumu sniedzēju un jauno speciālistu interesi par studiju iespējām un profesijas nozīmi darba tirgū. Informatīvā diena notiks 23. augustā pulksten 10 Valsts sociālās aprūpes centra “Zemgale” filiālē “Jelgava”, Kalnciema ceļš 109.

Informatīvās dienas mērķis ir novērst kvalificētu speciālistu trūkumu ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas aprūpes iestādēs, nodrošinot pakalpojuma saņēmējam augstu pakalpojuma kvalitāti. Tāpat arī motivēt Valsts sociālās aprūpes centra “Zemgale” aprūpētājus un citus ilgstošās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojuma sniedzējus iegūt augstāko izglītību vai pārkvalificēties.

Informatīvā dienā aicināti piedalīties darbinieki no visām Valsts sociālās aprūpes centra “Zemgale” astoņām filiālēm, kā arī ir interesenti no Jelgavas un Jelgavas novada, lai iepazītos ar studiju iespējām, ko piedāvā Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža, tāpat būs iespēja iepazīties ar ikdienas darbu aprūpes centrā “Zemgale”.

Dalībniekiem būs iespēja uzzināt par studiju programmām, studiju saturu, priekšmetiem, apjomu, ilgumu, kā arī uzklausīt personīgās pieredzes stāstus.

Informatīvās dienas programma:

  • pulksten 10 – informatīva tikšanās par iespējām studēt sociālā aprūpētāja vai sociālā rehabilitētāja studiju programmās.
  • pulksten 11 – sarunas par studiju nozīmi un vērtībām.
  • pulksten 12 – atvērtā lekcija par ergonomikas pamatprincipiem.
  • pulksten 13 – individuālās konsultācijas ar Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas mācībspēkiem.

Dalību informatīvajai diena var pieteikt rakstot uz e-pastu: Lasma.Runcite@vsaczemgale.gov.lv līdz 22. augustam.