25.9 °C, 5.1 m/s, 49.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJundaSākas komandu pieteikšanās orientēšanās sacensībām “Nobīsties Jelgavā”
Sākas komandu pieteikšanās orientēšanās sacensībām “Nobīsties Jelgavā”
10/10/2022

28. oktobrī notiks tradicionālās orientēšanās sacensības “Nobīsties Jelgavā 2022”, kurās komandas aicinātas apliecināt savu erudīciju un orientēšanās prasmes naksnīgajā pilsētā. Šobrīd sākusies komandu pieteikšanās.

“Nobīsties Jelgavā” jaunrades nama “Junda” Jauniešu klubs rīko jau 18. reizi. Sacensībās aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem, kā arī ģimeņu komandas, kurās ir bērni, jaunāki par 13 gadiem, un vismaz viens pieaugušais.

 

Aptuveni divas ar pusi stundu garās sacensības notiks Jelgavā, un dalībniekiem šajā laikā būs jāapmeklē dažādi kontrolpunkti, izpildot organizatoru sagatavotos uzdevumus. Distances garums ir aptuveni 6 kilometri. Svarīgi – sacensības notiek tikai kājām.

 

Organizatori norāda, ka būs arī speciāli sagatavoti uzdevumi ģimeņu komandām.

 

Pieteikties sacensībām komandas trīs līdz piecu cilvēku sastāvā var tiešsaistē   ej.uz/nobistiesjelgava2022  vai arī pasākuma dienā no pulksten 17 līdz 17.50 jaunrades namā “Junda” Zemgales prospektā 7. Jāpiebilst, ka, piesakoties tiešsaistē, komanda nopelnīs jau pirmos 10 punktus.

 

Orientēšanas sacensības sāksies pulksten 18 jaunrades nama “Junda” pagalmā.  Dalībniekiem finišs jāsasniedz līdz pulksten 20.30.

 

Pasākuma noslēgumā “Jundas” pagalmā dalībnieki aicināti baudīt siltu zupu, piedalīties aktivitātēs – lielformāta spēlēs un klinšu kāpšanā.

 

Savukārt ap pulksten 21.30 notiks pasākuma dalībnieku apbalvošana, kurā uzstāsies arī noslēpumainais viesis.

 

Ņemot vērā to, ka pasākums aizritēs Helovīna svētku noskaņās, komandas aicinātas padomāt par tematisku vizuālā tēla noformējumu, jo tiks vērtētas ne vien orientēšanās prasmes, ātrums trasē, precizitāte kontrolpunktos, bet arī dalībnieku atraktivitāte un vizuālais tēls.

 

Atgādinām dalībniekiem, ka vispārpieņemto normu un ceļu satiksmes noteikumu ievērošana ir obligāta!

 

Dalības maksa orientēšanās spēlē katram dalībniekam ir 2 eiro.

 

 

Foto: publicitātes

 

Informācija: jaunrades nams “Junda”