16.5 °C, 2.4 m/s, 87.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJundaSāksies elektroniskā pieteikšanās rudens brīvlaika dienas nometnei “Lediņos”
Sāksies elektroniskā pieteikšanās rudens brīvlaika dienas nometnei “Lediņos”
04/10/2021

Skolēnu rudens brīvlaikā, ievērojot noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus, jaunrades nams “Junda” rīkos divu dienu nometnes “Rudens piedzīvojumi “Lediņos”” 7–11 gadus veciem bērniem. Elektroniskā pieteikšanās nometnei sāksies otrdien, 5. oktobrī, pulksten 12.

Jaunrades nama “Junda” nometņu vadītāja Dana Gintere stāsta: lai dotu iespēju piedalīties vairāk dalībniekiem, šogad tiks rīkotas divas divu dienu nometnes – vienai grupai 18. un 19. oktobrī, otrai grupai 20. un 21. oktobrī no pulksten 8 līdz 17. Katrā grupā tiks uzņemti 20 dalībnieki, kuri šajās dienās piedalīsies radošās un atraktīvās nodarbēs par rudens tematiku. Dalības maksa dienas nometnē ir 30 eiro dienā, bet Jelgavas administratīvajā teritorijā deklarētie bērni ir atbrīvoti no dalības maksas 70 procentu apmērā, tas nozīmē, ka viņiem par vienas dienas nometni ir jāmaksā 9 eiro dienā jeb 18 eiro par nometni. Vecākiem bērni “Lediņos” būs jānogādā pašiem un arī pēc nometnes jāierodas pakaļ.

 

Pieteikt bērnu nometnei vecāki vai likumiskie pārstāvji varēs no 5. oktobra pulksten 12. Pieteikšanās notiks elektroniski, aizpildot pieteikumu, kas tiks publicēts mājaslapā www.junda.lv, sadaļā “Nometnes 2021”, un jaunrades nama “Junda” lapā “Facebook”. Vienu bērnu varēs pieteikt vienam nometnes laikam.

 

Dienas nometnes norise būs atkarīga no epidemioloģiskās situācijas valstī un konkrētajā laika periodā spēkā esošajiem ierobežojumiem.

 

 

Foto: jaunrades nams “Junda”

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē