19.1 °C, 1.8 m/s, 94 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSkolēni, kuri tehnisku iemeslu dēļ nevar norēķināties ar Jelgavas skolēna apliecību, sāk saņemt jaunas kartes
Skolēni, kuri tehnisku iemeslu dēļ nevar norēķināties ar Jelgavas skolēna apliecību, sāk saņemt jaunas kartes
14/02/2020

Skolēni, kuri kopš februāra sākuma tehnisku iemeslu dēļ nevar veikt norēķinus ar Jelgavas skolēna apliecību pilsētas autobusos vai izglītības iestāžu ēdnīcās, jau šonedēļ pakāpeniski sāk saņemt jaunas kartes. Jauno karšu saņemšana būs bez maksas.

SEB bankas pārstāve Elīna Neimane informē, ka jaunu karšu izgatavošana notiek automātiski un atkārtoti tām nav jāpiesakās. Lielākā daļa skolēnu jauno karti saņems pa pastu savā dzīvesvietā un varēs aktivizēt internetbankā vai mobilajā lietotnē. Instrukcija, kā aktivizēt karti, būs pievienota sūtījumam.

 

Savukārt tie skolēni, kuri neizmanto internetbanku, jauno karti varēs saņemt Jelgavas filiālē Akadēmijas ielā 3 no pirmdienas līdz trešdienai no pulksten 9 līdz 17, ceturtdienās no pulksten 8.30 līdz 18.30 un piektdienās no pulksten 9 līdz 15. Uzaicinājums ierasties pēc jaunās kartes personīgi tiks nosūtīts ar īsziņas starpniecību, ja iepriekš korekti būs norādīts kontakttālruņa numurs. Pēc jaunās kartes jādodas tikai tad, kad saņemta uzaicinājuma īsziņa. Turpat bankas filiālē karte tiks aktivizēta, un pēc kartes aktivizēšanas tai automātiski tiks piesaistīti kontā esošie līdzekļi un piešķirtie atvieglojumi. Jaunā karte sāks darboties nākamajā dienā pēc aktivizēšanas. Pēc jaunās kartes aktivizēšanas vecā karte vairs nedarbosies.

 

Ja rodas jautājumi par jauno karšu saņemšanu un aktivizēšanu, iedzīvotāji aicināti sazināties ar banku, zvanot pa tālruni 26668777 vai rakstot vēstuli internetbankā. Tāpat banka aicina tos iedzīvotājus, kuri tuvāko divu nedēļu laikā karti nesaņems pa pastu vai nesaņems uzaicinājuma īsziņa par tās saņemšanu filiālē, informēt banku.

 

Laikā, kamēr tiek izgatavota jauna karte, brauciens pilsētas sabiedriskajā transportā tiek nodrošināts līdzšinējā kārtībā. Arī izglītības iestādēs ir rasts pagaidu risinājums, kā skolēniem nodrošināt iespēju saņemt pašvaldības līdzmaksājumu pusdienām.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē