26.3 °C, 3.2 m/s, 38.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaSkolēnus, studentus un jaunos profesionāļus gaida pasākumā “Īstais kadrs”
Skolēnus, studentus un jaunos profesionāļus gaida pasākumā “Īstais kadrs”
11/05/2022

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jelgavas biznesa inkubators aicina skolēnus, studentus un jaunos profesionāļus pieteikties pasākumam “Īstais kadrs”, kura laikā tiks veidotas sadarbības starp jaunajiem uzņēmējiem un prakses vai darba vietu meklētājiem. Pasākums notiks 19. maijā pulksten 15 LIAA Jelgavas biznesa inkubatorā.

LIAA Jelgavas biznesa inkubatora jaunie uzņēmēji un biznesa ideju autori meklē papildspēkus savām komandām, kuri tiem palīdzētu straujāk attīstīties, tāpēc divas reizes gadā tiek organizēts neformāls pasākums “Īstais kadrs”, kur satiekas uzņēmēji jeb darba devēji ar skolēniem, studentiem un citiem jaunajiem profesionāļiem. Uzņēmēji savām komandām meklē gan jauniešus, gan jaunos profesionāļus un “freelance” darbiniekus ar dažādām interesēm un iemaņām. Aktuālas ir iemaņas sociālo mediju pārvaldībā, e-komercijā, foto un video sagatavošanā, pārdošanā un mārketingā, grafiskajā dizainā, e-pasta pārvaldībā, pasūtījumu apstrādē, šūšanā un piegriešanā, izbraukumu tirdzniecībā un ekskursiju vadīšanā un citās. Uzņēmēji piedāvā gan prakses vietas, gan “freelance” darbu, gan arī pilnas un nepilnas slodzes vietas savos uzņēmumos.

 

 

Lai apmeklētu pasākumu, līdz 15. maijam jāreģistrējas ŠEIT. Dalībniekiem jānorāda savas intereses, pieredzi un darbus, ko labprāt apgūtu. Pasākuma laikā LIAA Jelgavas biznesa inkubatora komanda iepazīstinās dalībniekus ar uzņēmējiem un to radītajiem produktiem vai pakalpojumiem. Pēc pasākuma norisināsies tīklošanās, kad būs iespēja veidot sadarbības un apmainīties ar kontaktiem.

 

LIAA biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību. LIAA Biznesa inkubatorus finansē ERAF projekts “Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators”.

 

 

Foto un informācija: LIAA Jelgavas biznesa inkubators